סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

במאמר זה נסביר מהו ביטוח קייטרינג, אלו תנאים וכיסויים כלולים בפוליסה, האם ניתן לרכוש הרחבות לפוליסה במסגרת כתבי שירות וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה. ביטוח קייטרינג נרכש במסגרת ביטוח עסק בהתאם לסוג העסק שיש ברשותכם. כל עסק, בין אם מדובר במשרד עורכי דין, בית דפוס או מסעדה - יכול להרכיב פוליסת ביטוח עסק אשר תענה על כל צרכיו הביטוחיים.

ביטוח קייטרינג הינו ביטוח המתאים לחברות קייטרינג המעוניינות להגן על עצמן במקרה של תביעה פוטנציאלית או נזק. הפוליסה יכולה להכיל כיסוי עבור מגוון נזקים, דוגמת: תקלות רכב אשר מנעו העברת אספקה לאירוע, הרעלת מזון עקב העיה בחומרי הגלם, תקלות במהלך האירוע וכדומה. את הפוליסה ניתן להרכיב מול נציג שירות של חברת ביטוח ישירה או באמצעות תיאום פגישה אישית עם סוכן ביטוח.

פרמיה עבור ביטוח קייטרינג

עשויה להשתנות בין חברה אחת לשנייה גם כי מדובר בפוליסה המשתנה בהתאם למאפייני העסק וגם בשל שיטות תמחור שונות. כיוון שקיימת תחרות גדולה מאוד בענף הביטוח בכלל וביטוח עסק בפרט, חשוב מאוד לערוך השוואה בין מספר חברות וסוכני ביטוח בטרם מחליטים היכן לרכוש ביטוח קייטרינג. בידקו את אופי הכיסוי ולא רק את המחיר. לעיתים פוליסה זולה יכולה להכיל פחות כיסויים מאשר פוליסה מעט יקרה יותר.

כיצד ניתן לערוך השוואת מחירי ביטוח לקייטרינג?

ישנן מספר אפשרויות לביצוע השוואת מחירים - דאך אחת הינה באמצעות תיאום פגישות אישיות עם מספר סוכני ביטוח ואיסוף מידע אודות פוליסות שונות באופן ידני. אופציה שנייה הינה באמצעות פנייה טלפונית למספר חברות ביטוח ישירות והשוואת מידע אודות ביטוח קייטרינג. אופציה שלישית - אשר חוסכת לכם זמן, כסף ולמעשה משלבת בין המידע שנאסף אצל סוכני ביטוח ונציגי חברות ביטוח ישירות הינה השוואת מחירים באמצעות האינטרנט.

השוואת מחירים באמצעות האינטרנט מעניקה לכם גישה חופשית לכל המידע והאינפורמציה הרלוונטית לכם - כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתרי החברות וסוכני הביטוח ולהשוות בין תנאי הפוליסה והמחירים השונים.

טופס הצעה עבור ביטוח עסק

ביטוח עסק

ביטוח קייטרינג