סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

תחרותיות בתחום ביטוח רכב

מי זוכר שעד לפני לא מעט שנים תעריף הביטוח היה אחיד ונגזר מנפח מנוע הרכב. ביטוח רכב חובה שולם להתאגדות של חברות ביטוח ולא היה פתוח לתחרות כמהו גם ביטוח מקיף וביטוח צד ג לרכב.

האם חייבים לרכוש את כל ביטוחי הרכב מאותה חברה

התשובה במילה אחת היא, לא. וההסבר הינו כך: ביטוח רכב למשה מורכב משלוש פוליסות. שכל אחת ניתן לרכוש בחברה אחרת ולא חובה לרכוש אותן למעט פוליסת ביטוח חובה.

השוואת ביטוח רכב

פוליסת ביטוח רכב נמכרת באמצעות מסחר חברות ביטוח חלקן מסורתיות אשר פועלות באמצעות סוכן וחלקם חברות ישירות אשר רכישת הביטוח מתבצעת בחברה עצמה ללא תיווך.

ביטוח לרכב לנשים

מאמר זה עוסק בפוליסת ביטוח לרכב לנשים. ישנם שני פרמטרים מובהקים לקביעת עלות הפרמיה של פוליסת ביטוח רכב: סוג הרכב (דגם, שנת ייצור ויצרן) ואופי הנהג (גיל, מין והיסטוריה קודמת של תביעות).

ביטוח לרכב מליסינג

חברת ליסינג היא חברה להשכרת כלי רכב, כאשר ביטוח לרכב מליסינג מתחלק לשתי קטגוריות – ליסינג לאדם פרטי וליסינג לחברות. לרוב, חברת הליסינג מממנת בעצמה ביטוח חובה וביטוח מקיף לרכב, והיא גם זו שמטפלת בהליכים של תיקון הרכב ועמידה מול חברת הביטוח במקרה של תביעה.

ביטוח רכב השוואת מחירים

ביטוח רכב הינו ענף תחרותי במיוחד, וזכות היותו כזה אנו, הלקוחות, נהנים ממגוון רחב של מחירים, הנחות והטבות מצד חברות וסוכני הביטוח. כולם רוצים שנרכוש ביטוח רכב דווקא מהם ולא מהחברה המתחרה, והם יעשו הרבה כדי לסגור איתנו עסקה.

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב

השוואת מחירי ביטוח רכב

קניתם רכב חדש ואתם רוצים לקנות פוליסת ביטוח רכב מקיף או פוליסת ביטוח רכב צד ג? אל תשכחו לערוך השוואת מחירים מקיפה בטרם תחליטו מהיכן לרכוש את הפוליסה.

ביטוח רכב לשומרי שבת

במאמר זה נעסוק בפוליסת ביטוח רכב לשומרי שבת ופוליסת ביטוח רכב לדתיים. אחזקת רכב אינה דבר זול, גם לאחר שרכשנו מכונית עלינו להמשיך ולשאת באינספור הוצאות נלוות.

ביטוח רכב באינטרנט

השוואת מחירים היא דרך מהירה וטובה למצוא פוליסת ביטוח רכב שתתאים לכם הן מבחינת כיסוי והן מבחינת מחיר. בעבר היינו צריכים להתרוצץ בין חברות ביטוח שונות ולהיפגש עם אינספור סוכני ביטוח בניסיון למצוא פוליסת ביטוח רכב שתיהיה גם טובה וגם משתלמת.

השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח רכב

השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח רכב היא סכום כסף שהמבטוח צריך לשלם לחברת הביטוח בכל מקרה של תביעה ומימוש הפוליסה. גובה ההשתתפות העצמית נקבע מראש בעת רכישת הפוליסה, והאו אינו משתנה בהתאם לחומרת הנזק ועלותו.

ביטוח לרכב מסחרי

ביטוח לרכב מסחרי מתחלק לשתי קטגוריות – עד 4 טון ומעל 4 טון. במאמר זה נסביר על ההבדלים בין השניים, כיצד מחושבת עלות הפרמיה ומה כדאי לבדוק בפוליסה.

רכישת ביטוח רכב בדואר

עד שנת 2008, הדרך היחידה לרכוש ביטוח רכב חובה הייתה לגשת לסוכן או חברת ביטוח ולרכוש את הפוליסה ישירות מהם. כיום ניתן להשוות ולרכוש ביטוח רכב בסניפי הדואר באופן קל ופשוט.

ביטוח רכב ליום

יכול לקרות מצב ובו אנו צריכים לרכוש ביטוח רכב לזמן קצר מאוד, לדוגמה אם יש ברשותנו רכב שאינו בשימוש ואנו צריכים להעביר אותו למקום אחר, או אם יש לנו ילדים שמשרתים בצבא ומגיעים הביתה רק לעיתים רחוקות (ראו ביטוח לסופי שבוע).

מהן הקטגוריות המרכיבות ביטוח רכב מליסינג

במאמר זה נסביר מהו ביטוח רכב מליסינג, ולאלו קטגוריות מתחלקת הפוליסה. חברת ליסניג הינה חברה להשכרת כלי רכב, אשר אחד היתרונות הבולטים שלה הוא מימון ביטוח חובה ביחד עם ביטוח מקיף לרכב.

הנחות בפוליסת ביטוח רכב

ביטוח רכב יכול להיות עסק דיי יקר וכיוון שמדובר בענף תחרותי, חברות ביטוח רבות יוצאות בהנחות ומבצעים עבור ביטוח רכב. במאמר זה איגדנו עבורכם מספר תנאים שבעבורם ניתן לקבל הנחות בפוליסת ביטוח רכב.

ביטוח רכב חדש

רכישת רכב חדש הינו עניין מורכב ויקר, שלרוב מאלץ אותנו לפנות לבנק בבקשת הלוואה על מנת שנוכל לעמוד בכל ההוצאות הנלוות, דוגמת: מיגונים לרכב, דלק וכמובן ביטוח רכב חדש.

ביטוח נהג חדש

אנשים רבים נוטים לבלבל בין ביטוח נהג חדש וביטוח נהג צעיר, למרות שמדובר בפוליסות ביטוח רכב שונות. במאמר זה ננסה לעשות סדר בבלאגן ולהסביר מהם ההבדלים, מה כוללת כל פוליסה וכיצב מחשבים את עלות הפרמיה.

השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח לנהג צעיר

במאמר זה נסביר מהם דמי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח לנהג צעיר, למי הם מיועדים וכיצד מחשבים את גובהם.

פוליסת ביטוח רכב לדתיים ושומרי שבת

במאמר זה נסביר מהי פוליסת ביטוח רכב לדתיים ושומרי שבת וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה. כידוע לכולנו, אחזקת רכב אינה דבר זול כלל, ולאחר רכישת הרכב עלינו לשאת במספר רב של הוצאות נלוות.

תנאים וכיסויים בפוליסת ביטוח רכב

במאמר זה נסביר אלו פוליסות ביטוח רכב קיימות היום בשוק, אלו כיסויים ותנאים כלולים בכל אחת וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה (דמי ביטוח). תחום ביטוח הרכב מתחלק לשלושה ביטוחים נפרדים, והם – ביטוח חובה, ביטוח צד ג וביטוח מקיף.

ממה מורכבת פוליסת ביטוח לרכב מסחרי

במאמר זה נסביר מאלו כיסויים מורכבת פוליסת ביטוח לרכב מסחרי וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה. פוליסת ביטוח לרכב מסחרי מתחלקת לשני ביטוחים – עד 4 טון ומעל 4 טון.

ביטוח לרכב המונע בגז

במאמר זה נסביר מהו רכב המונע בגז, מהם התנאים להתקנת מערכת הסבה לגז, האם הגז בטיחותי, נמנה יתרונות מול חסרונות ונסביר אודות פוליסת ביטוח לרכב המונע בגז.