סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

השוואת ביטוח מקיף

ביטוח מקיף מעניק לכם את הכיסוי השלם ביותר לרכב, כיוון שהוא כולל בתוכו גם ביטוח צד ג וביחד עם ביטוח חובה לרכב הוא מעניק לכם הגנה מלאה. בעוד ביטוח חובה מכסה מפני פגיעה פיזית כלשהי, במבוטח, הנוסעים והסביבה, ביטוח מקיף מעניק כיסוי לרכב ולרכוש המבוטח, בנוסף לכיסוי במקרה של פגיעה ברכוש הסביבה.

אלו מיגונים נדרשים בפוליסת ביטוח מקיף

ביטוח מקיף לרכב נחשב לביטוח השלם ביותר שניתן לרכוש לרכב, וביחד עם ביטוח חובה הוא מעניק כיסוי מלא למבוטח ולרכבו. ביטוח מקיף מתאים במיוחד לבעלי רכבים יקרים שמבקשים לשמור על רכבם מפני פגיעה או גניבה.

ביטוח מקיף לנהג צעיר

פוליסת ביטוח מקיף לרכב הינה פוליסה יקרה במיוחד כיוון שהיא כוללת בתוכה סל מורחב של כיסויים עבור הרכב. בעוד ביטוח צד ג' מעניק כיסוי רק במקרה של פגיעה ברכוש צד שלישי, ביטוח מקיף לרכב כולל בתוכו את ביטוח צד ג, בנוסף להענקת כיסוי במקרה של פגיעה ברכוש המבוטח.

הוזלת פוליסת ביטוח מקיף

פוליסת ביטוח מקיף לרכב הינה הפוליסה השלמה והיקרה ביותר מבין ביטוחי הרכב הקיימים כיום. כיוון שהביטוח מעניק כיסוי מלא במקרה של פגיעה לרכוש המבוטח ולרכוש הסיבה, המחיר שלו גבוה בהתאם.

איפה לרכוש פוליסת ביטוח מקיף

ביטוח מקיף הוא הביטוח השלם ביותר לרכב, אשר מעניק כיסוי במקרה של גרימת נזק לרכב ורכוש המבוטח, בנוסף לכיסוי נזקים במקרה של פגיעה ברכוש הסביבה. ביטוח מקיף מכיל בתוכו למעשה את ביטוח צד ג, וביחד עם ביטוח חובה לרכב הוא מעניק הגנה רחבה ביותר.

סוגי מיגונים נדרשים עבור פוליסת ביטוח מקיף לרכב

מטרת מערכות המיגון הינם להקשות את גנבת הרכב ומערכות מסוימות מאפשרות את איתורו לאחר הגנבה. חברות ביטוח רכב לרוב מתנות מכירת פוליסת ביטוח מקיף בהתקנת מערכת מיגון שמאפייניה נקבעים על ידיה ובהתאם לסוג הרכב ולשוויו.

ביטוח רכבי יוקרה וספורט

על פי הגדרה של חברות הביטוח בישראל, רכבי יוקרה הינה רכבים אשר שוויים מ-350,000 ש"ח עד 1,000,000. עלות פוליסת ביטוח רכב יוקרה עומדת בטווח של 10,000 ₪ ועד כ40,000 ₪ לשנה.

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב

פוליסת ביטוח רכב יוקרה

מאמר זה נסביר מאלו תנאים וכיסויים מורכבת פוליסת ביטוח רכב יוקרה, וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה. ביטוח רכב יוקרה זהה במהותו לפוליסת ביטוח מקיף לרכב בכך ששניהם מעניקים כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש המבוטח.

מוסכי הסדר ופוליסת ביטוח מקיף

במאמר זה נסביר מה הקשר בין מוסכי הסדר ופוליסת ביטוח מקיף. פוליסת ביטוח מקיף מעניקה כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש המבוטח, בעקבות שריפה, תאונה, שיטפון, ונדליזם, גניבה וכדומה.