סוגי הלוואות
כלים נוספים

רוצים לטוס לחופשה רונטית ברומא או פריז? מתכננים טיול משפחתי בארצות הברית או רוד טריפ עם חברים האירופה? באמצעות הלוואה לטיול תוכלו להגשים את החלום ולצאת לחופשה הזו שתמיד תכננתם אך לא היה לכם מספיק כסף בכדי לממן. במאמר זה נסביר מהי הלוואה לטיול, היכן ניתן לקבל הלוואה זו ומדוע חשוב לערוך השוואה בין מספר גופים פיננסים.

הלוואה לטיול הינה הלוואה לכל מטרה הניתנת באמצעות הגופים הפיננסים הבאים: בנקים מסחריים, חברות אשראי וגופים חוץ בנקאיים. כל גוף פיננסי מציע תוכנית שונה עבור הלוואה לטיול ולכן כדאי לערוך השוואה בין מספר גופים מממנים בטרם מחליטים מהיכן לקחת הלוואה לטיול. חברות האשראי מאפשרות לקחת הלוואה לטיול במסגרת הלוואה לכל מטרה - הלוואה זו ניתנת עד סכום של 30 אלף ש"ח ללא ערבונות מיוחדים. כיוון שמדובר בסכום קטן יחסית, ניתן לקבל הלוואה לטיול כמעט באופן מיידי.

הבנקים מאפשרים לקבל הלוואות לטיול בסכום גדול יותר, במידה ואתם מתכננים טיול ארוך או רב משתתפים. כיוון שמדובר בהלוואה גדולה, ייתכן שהבנק יבקש ממכם להציב ערבונות בטרם יאשר את ההלוואה. כמו כן, לבנק יש מספר קריטריונים שיש לעמוד בהם בכדי להיות זכאים להלוואה - לכן מומלץ לתאם פגישה עם יועץ הלוואות ולרואת אם אתם עומדים בקריטריונים.

במידה והבנק לא אישר לכם הלוואה לטיול, אתם תמיד יכולים לפנות לגופים חוץ בנקאיים. גופים אלו לרוב יאשרו הלוואה לטיול בעמלה וריבית גבוהה יותר מאלו שהבנק היה גובה ולכן הם אופציה השמורה בעיקר לאלו שלא קיבלו הלוואה מהבנק. כמו שניתן לראות, קיימת תחרות גדולה במיוחד בתחום ההלוואות בארץ, ולכן כדאי מאוד לערוך השוואה מקיפה בין מספר בנקים וגופים פיננסים בטרם מחליטים היכן לקחת הלוואה לטיול.

אם ברצונכם לערוך השוואת מחירים בקלות ובמהירות, אתם מוזמנים למלא את הטופס המצורך ולקבל עוד היום 4 הצעות מחיר עבור הלוואה לטיול מגופים פיננסים מובילים. קבלת הצעות באתר ניתנת כשירות לגולשים, בחינם וללא התחייבות.

הלוואה לאופנוע הלוואה לחתונה מהיכן ניתן לקבל הלוואה הלוואה להריון הלוואה לכל מטרה

טופס הצעה עבור הלוואות

הלוואות