מסלולי חיסכון
כלים לחוסך
חיסכון לילדים

תוכנית חיסכון שקלית

מהי תוכנית חיסכון שקלית? תוכנית חיסכון שקלית היא תוכנית בה הקרן והריבית אינן צמודות ולכן אינן קבועות - גובה הריבית נקבע בהתאם לריבית הפריים בניכוי מרווח מסויים.

פתיחת תוכנית חיסכון סולידית

שלא כמו מסחר בבורסה, תכנית חיסכון מהווה בדרך כלל אמצעי בטוח, סולידי ומשתלם המונע הפסדים מיותרים. המאמר עוסק ביתרונות פתיחת חיסכון מעין זה, באמצעות הבנקים.

תוכניות חיסכון בבנקים

דף זה מיועד לאנשים אשר רוצים להשקיע את כספם בתוכנית חיסכון או פיקדון, לתקופת זמן מסויימת ולתת לכסף לנוח ולתפוח. הבנקים כיום מציעים תוכניות שונות ומגוונות אשר יכולות להתאים לכל. גם למי שמעוניין להפקיד 500 שקלים חדשים בפיקדון וגם למי שמעוניין להפקיד 30,000 שקלים. הרעיון העומד מאחורי תכניות אלו, הוא לתת לכספכם לצבור ריבית וכך כשתפרעו את הפיקדון יהיה בידיכם יותר כסף מאשר הפקדתם בהתחלה. כשאר אתם בוחרים תוכנית מסויימת, שימו לב שהיא מתאימה לרצונותיכם ושיבכולתיכם לעמוד בה.

חיסכון מונדיאל

חיסכון מונדיאל הינו חיסכון המאפשר לחסוך כסף לצורך טיסה למשחקי המונדיאל בברזיל בשנת 2014. חיסכון מונדיאל ניתן להפקדה מסכום של כ 500 שקלים חדשים. הריבית תלויה בההפקדות הקבועות בחשבון. חיסכון זה פתוח לכלל הציבור ולא רק לחוסכים למונדיאל. במידה וידוע לכם על מאורע שמתקיים באפריל 2014, ואליו תרצו לחסוך כסף חיסכון זה מתאים לכם. לקריאה נוספת ופרטים נוספים, היכנסו לחיסכון

טופס הצעה עבור תוכנית חיסכון

תוכנית חיסכון