סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

ביטוח מקיף לאופנוע הינו ביטוח רשות המכנה נזקים ואובדן לאופנוע המבוטח ובנוסף נזקי רכוש לצד שלישי. ביטוח מקיף ביחד עם ביטוח חובה לאופנוע, מהווים את הכיסוי השלם ביותר. מאחר ופוליסת ביטוח חובה לאופנוע מספקת כיסוי אך ורק לנזקי גוף של המבוטח ומעורבים נוספים בתאונה רצוי לרכוש כיסוי לרכוש עצמו, ביטוח מקיף לאופנוע.

מה מכיל ביטוח מקיף לאופנוע?

ביטוח אופנוע מקיף מכסה עבור כל הכיסויים בפוליסת צד ג', לפיצוי במקרה של נזק לאופנוע כתוצאה מתאונה, גניבה, שריפה ועוד. בנוסף ניתן להוסיף כתבי שירות כמו שירות חילוץ במידה והאופנוע נתקע.

כיצד מחושבת הפרמיה לפוליסת ביטוח מקיף לאופנוע?

חישוב הפרמיה לפוליסת נעשה על ידי שני פרמטרים: סוג האופנוע ואופי הנהג. סוג האופנוע מורכב מרכו הכלכלי, דגם ויצרן. אופי הנהג מחושב לפי גיל, מין, היסטוריה של תביעות והרשאות תנועה באמצאות אלא ניתן להגדיר את קבוצת סיכון אליה משתייך הרוכב.

האם קיימת השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח מקיף לאופנוע?

כאשר אנו מגישים תביעה לחברה המבטחת אנו מחוייבים על פי תנאי הפוליסה לשלם דמי השתתפות עצמית. זאת נקבעת מראש בעת רכישת פוליסת הביטוח וגובהה קבוע. חברות הביטוח נוהגות לגבות תשלום עבור השתתפות עצמית במטרה לצמצם את מספר התביעות הזניחות שמוגשות. המבוטח עושה חישוב כלכלי האם ישתלם לבצע את התיקון על חשבונו מאשר לשלם את ההשתתפות בתיקון אשר משולם על ידי חברת הביטוח.

מהו סכום הפיצוי שניתן ע"י בפוליסת ביטוח מקיף?

במידה וכלי הרכרב הדו גלגלי היה מעורב בתאונה ומוגדר כטוטל לוס (אובדן גמור) הפיצוי הכספי יהיה לפי שווי האופנוע ביום התאונה, בניכוי השתתפות עצמית.

השוואת מחירים. פוליסת ביטוח אופנוע מקיף הינה יקרה חברות הביטוח מציעות תעריפים שונים ולכן מומלץ לעשות השוואת מחירים לפי רכישת הפוליסה. באמצעות אתר פיננסים ניתן לקבל הצעות מחיר עבור הביטוח כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס הצעה קצר וחברות הביטוח יחזרו אליכם על הצעת מחיר אטרקטיבית. שהשירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות מצדכם.

ביטוח צד ג לאופנוע ביטוח חובה לאופנוע

טופס הצעה עבור ביטוח אופנוע

ביטוח אופנוע