סוגי הלוואות
כלים נוספים

אם ברצונכם להחליף את הרכב הישן שלכם ברכב חדש, סביר להניח שכמו ישראלים רבים אחרים תאלצו לבקש הלוואה לשם מימון רכב מגוף פיננסי כלשהו בכדי לגשר על ההפרש שבין שווי הרכב הישן לעלות הרכב החדש. אם ברצונכם לקבל מימון רכב, רצוי שתערכו השוואה מקיפה בין מספר גופים פיננסים כדי שתוכלו להתאים בין גובה ההלוואה ותוכנית ההחזרים לצרכים הכלכליים שלכם.

מהיכן מקבלים מימון לרכב

ישנם שלושה גופים פיננסים המספקים מימון רכב והם בנקים מסחריים, חברות אשראי וגופים חוץ בנקאיים. לכל גוף פיננסי יתרונות וחסרונות משלו ולכם חשוב להתאין בין אופי הגוף המממן ותנאי מימון רכב לבין הרכב שברצונכם לרכוש ושווי ההלוואה לה אתם זקוקים.

מימון רכב באמצעות בנקים מסחריים מתאים במיוחד לאלו הזקוקים לסכום כספי גדול בכדי לבצע את הרכישה. כיוון שמדובר בסכום כסף לא מבוטל, הבנק ממשכן את הרכב שנרכש עד תום תקופת ההלוואה ועמידה בכל ההחזרים. בתמורה להלוואה גובה הבנק עמלה וריבית. ניתן לפרוס את ההלוואה למספר תשלומים אך שימו לב - הבנק יכול להחליט למי להעניק מימון רכב בהתאם לקריטריונים הקבועים מראש, ולכן יש לתאם פגישת ייעוץ עם נציג בנק בכדי לברר אם אתם עומדים בקרטריונים אלו.

מימון רכב באמצעות חברות אשראי מתאים לאנשים הזקוקים לסכום כספי קטן יחסית בכדי להשלים את הרכישה. חברות האשראי מאפשרות לקבל מימון רכב בסכום של עד 30 אלף ש"ח, מימון אשר מכונה גם הלוואת אקספרס או הלוואה לכל מטרה. כיוון שמדובר בסכום קטן יחסית, חברות האשראי לא דורשות ערבויות מיוחדות ולכן יותר קל לקבל מימון רכב מחברות אשראי מאשר בבנק.

בדומה לבנקים מסחריים גם גופים חוץ בנקאיים מאפשרים לקבל מימון רכב בסכומים גדולים וגם הם ממשכנים את הרכב בתמורה להלוואה. עם זאת, העמלה עבור מימון רכב בגופים חוץ בנקאיים לרוב גבוהה יותר ולכן מתאימה לאנשים אשר לא הצליחו לקבל מימון רכב מהבנק.

קיימת תחרות גדולה בתחום מימון רכב ולכן חשוב לערוך השוואה מקיפה בין מספר גופים פיננסים בטרם מחליטים היכן לקחת הלוואה זו. בידקו את גובה העמלה ואופן חישוב הריבית, מהן אפשרויות הפריסה וחלוקה לתשלומים וכדומה. אתר פיננסים מאפשר לכם לקבל 4 הצעות מחיר עבור מימון רכב מבנקים וגופים פיננסים מורשים – מלאו את הטופס המצורף וקבלו עוד היום הצעות משתלות במיוחד עבור מימון רכב.

איך עובד מימון רכב איך אתם הולכים לממן את הרכב הבא שלכם?

טופס הצעה עבור הלוואות

הלוואות