סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

ביטוח רכב יכול להיות עסק דיי יקר וכיוון שמדובר בענף תחרותי, חברות ביטוח רבות יוצאות בהנחות ומבצעים עבור ביטוח רכב. במאמר זה איגדנו עבורכם מספר תנאים שבעבורם ניתן לקבל הנחות בפוליסת ביטוח רכב.

הנחות בפוליסת ביטוח רכב לנהגים זהירים

רוב חברות הביטוח בוחרות לתגמל נהגים זהירים ולהעניק להם הוזלה משמעותית בעלות הפרמיה. ההנחות יינתנו בהתאם להשתייכות הלקוח לקבוצת סיכון זו או אחרת, ככל שמידת הסיכון גבוהה יותר כך תתייקר הפרמיה ולא יינתנו הנחות בפוליסת ביטוח רכב.

אם אתם נהגים ותיקים ללא היסטוריה של תביעות קודמות, כדאי שתבדקו מול חברת הביטוח שלכם אלו הנחות אתם יכולים לקבל, לרוב מדובר בהוזלה משמעותית לעומת התעריפים שנהגים צעירים נדרשים לשלם.

הנחות בפוליסת ביטוח רכב לנשים

כאמור, חברת ביטוח מחליטה את מי לתגמל בהתאם למידת הסיכון שהוא מהווה. בשנים האחרונות גילו כי מבחינה סטטיסטית נשים מעורבות בפחות תאונות דרכים מגברים, כתוצאה מכך החליטו חברות הביטוח לבנות להן פוליסת ביטוח רכב שמתאימה במיוחד עבורן.

בפוליסת ביטוח לרכב לנשים מוענקת הנחה של עד 35% ממחיר הביטוח לנהגים גברים. בכדי להנות מהנחה זו יש צורך להיות הנהגת היחידה או העיקרית ברכב, ולעמוד בתנאי חברת הביטוח.

הנחות בפוליסת ביטוח רכב בביצוע רכישה משולבת

יש חברות ביטוח שמעניקות הנחה במקרה של רכישה משולבת של שני ביטוחים במקביל – לדוגמה, אם אתם רוכשים ביטוח חובה לרכב בנוסף לביטוח צד ג' או ביטוח חובה ביחד עם ביטוח מקיף לרכב, ייתכן ואתם זכאים לקבל הנחה.

חברות וסוכני הביטוח מעוניינים למכור כמה שיותר פוליסות ביטוח רכב, ואחד האינטרסים שלהם הוא לעודד אותנו לרכוש תוספות וביטוחים משולבים. לכן, רצוי לא להתבייש ולבקש הנחה כאשר אתם רוכשים יותר מביטוח אחד אצל אותה חברה או סוכן ביטוח.

הנחות בפוליסת ביטוח רכב בביצוע רכישה באינטרנט

אופציה נוספת לקבלת הנחות בפוליסת ביטוח רכב היא לרכוש פוליסה באמצעות האינטרנט. ישנן מספר חברות ביטוח אשר מאפשרות לרכוש פוליסת ביטוח רכב ישרות דרך האינטרנט, הליך שחוסך לנו זמן ולהם כח אדם וכסף. בכדי לעודד אותנו להשתמש בשירות הרכישה המקוון, חברות הביטוח מעניקות הנחות משמעותיות לאלו שיבחרו לרכוש את הפוליסה באמצעות האינטרנט.

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב

ביטוח לרכב מליסינג ביטוח רכב השוואת מחירים ביטוח רכב באינטרנט