סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

במאמר זה נסביר מהו ביטוח רכב מליסינג, ולאלו קטגוריות מתחלקת הפוליסה. חברת ליסניג הינה חברה להשכרת כלי רכב, אשר אחד היתרונות הבולטים שלה הוא מימון ביטוח חובה ביחד עם ביטוח מקיף לרכב. מדובר כמובן ביתרון משמעותי, כיוון שהוא חוסך עבור הנהג את הצורך בתשלום דמי הביטוח היקרים.

ביטוח רכב מליסינג מתחלק לשתי קטגוריות – ליסינג לאדם פרטי וליסינג לחברות, כאשר רוב חברות הליסינג ממנות כאמור גם ביטוח חובה וגם ביטוח מקיף, בנוסף להליכים של תיקון הרכב ועמידה מול חברת הביטוח במקרה של תביעה.

אם ברצונכם לשכור רכב מליסינג, באופן פרטי או כחלק מחברה, כדאי לברר מהן תנאי הפוליסה והכיסויים הניתנים במסגרתה. בדקו האם יש תנאים מגבילים לנהיגה ברכב, כמו הגבלת גיל, ותק רישיון וכדומה. אם מדובר בשכיר המעוניין לשכור רכב דרך חברת ליסינג, כדאי לו לברר האם יש אפשרות לקבל החזר כספי עבור הביטוח מהמעביד.

מומלץ תמיד לערוך השוואת מחירים מדוקדקת לפני שתחליטו מהיכן להשכיר את הרכב ומהיכן לרכוש פוליסת ביטוח רכב. אחת הדרכים הטובות לבצע השוואת מחירים היא באמצעות האינטרנט. קיימים מספר אתרים, דוגמת אתר זה, המאפשרים לכם לקבל 4 הצעות עבור ביטוח רכב מליסינג, בחינם וללא התחייבות. מלאו טופס קצר ונציגי החברות המבטחות יחזרו אליכם עם הצעה אטרקטיבית עוד היום.

השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח רכב רכישת ביטוח רכב בדואר תנאים וכיסויים בפוליסת ביטוח רכב

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב