סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

במאמר זה נסביר מהי פוליסת ביטוח רכב לדתיים ושומרי שבת וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה. כידוע לכולנו, אחזקת רכב אינה דבר זול כלל, ולאחר רכישת הרכב עלינו לשאת במספר רב של הוצאות נלוות כמו: דלק, מוסך, חניה, חידוש רישיון נהיגה, טסט שנתי וכמובן – ביטוח רכב.

קיימות מספר דרכים להביא להוזלה בעלות הפרמיה של ביטוח רכב, דוגמת פניה למוסכי הסדר, ייקור דמי ההשתתפות העצמית וויתור על כתבי שירות המכילים תוספות והרחבות לפוליסה. נוסף לכל אלו ישנה אופציה נוספת להפחתת עלות הפרמיה והיא ביטוח רכב לדתיים ושומרי שבת.

ביטוח רכב לדתיים יכול להיות מורכב מפוליסת ביטוח חובה, ביטוח צד ג וביטוח מקיף, והוא יכיל את אותם כיסויים הניתנים לנהגים חילונים. פלח גדול מכלל האוכלוסיה מורכב מדתיים ושמורי שבת, ולכן חלק מחברות הביטוח החליטו לפנות אליהם עם פוליסה ייחודית. ביטוח רכב זה מכונה ביטוח רכב לשומרי שבת והוא אינו כולל ביטוח מכניסת השבת ועד יציאתה. בעת חישוב הפרמיה, חברת הביטוח תחסיר את כל אותן שבתות מהחשבון הסופי.

שימו לב כי הרכב אינו מבוטח בשבת, ולכן חברות הביטוח לא יעניקו כיסוי במקרה ותתרחש תאונה ביום זה. אם אינכם שומרי שבת אל תתגרו במזלכם, ורכשו ביטוח רכב מתאים. במסגרת ביטוח רכב לדתיים מעניק כיסוי במקרה של גניבה, פריצה, ונדליזם וכדומה – כל זאת בתנאי שלא נהגו ברכב בשבת.

כיוון שלא כל חברות הביטוח מציעות פוליסה זו, חשוב לערוך השוואה מקיפה בטרם תחליטו היכן לרכוש ביטוח רכב. זכרו לבדוק לא רק את התעריפים השונים אלא גם את הכיסויים והתנאים הכלולים במסגרת הפוליסה.

ישנן דרכים רבות לבצע השוואת מחירים. אחת הדרכים המוכרות היא ביצוע השוואה באמצעות האינטרנט, כיוון שהוא מעניק לנו גישה נוחה לכל האינפורמציה הרלוונטית לנו. בעזרת האינטרנט אתם יכולים לבדוק פוליסות ביטוח רכב שונות ולמצוא את הפוליסה הטובה והמשתלמת עבורכם.

השוואת ביטוח רכב ביטוח לרכב לנשים ביטוח לרכב המונע בגז

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב