סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

במאמר זה נעסוק בפוליסת ביטוח רכב לשומרי שבת ופוליסת ביטוח רכב לדתיים. אחזקת רכב אינה דבר זול, גם לאחר שרכשנו מכונית עלינו להמשיך ולשאת באינספור הוצאות נלוות, כמו: תשלום עבור רישיון נהיגה, מימון דלק, טסט שנתי, ביקור במוסך וכמובן ביטוח רכב. כתבנו במאמרים קודמים על מספר אופציות להפחתת עלות הפרמיה עבור ביטוח רכב – כמו במאמר השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח רכב ובמאמר הוזלת פוליסת ביטוח מקיף.

ישנה אופציה נוספת להוזלת עלות הפרמיה של ביטוח רכב, והיא ביטוח רכב לשומרי שבת. ישנו חלק גדול באוכלוסייה המשתייך לציבור הדתי ושומרי המסורת, אשר אינו נוהג בשבת. לאותו ציבור יש אפשרות לרכוש בחלק מחברות הביטוח פוליסת ביטוח רכב, שהותאמה במיוחד אליהם.

פוליסה זו מכונה ביטוח רכב לשומרי שבת, והיא אינה כוללת ביטוח מכניסת השבת ועד יציאתה. אותם נהגים יכולים לקבל הנחה משמעותית כיוון שמקזזים את כל השבתות מהחשבון הסופי.

חשוב לציין כי הרכב אינו מבוטח בשבתות, ולכן חברות הביטוח לא יעניקו החזר במקרה והתרחשה תאונה ביום שבת. לא מומלץ להמר במקרה הזה, ואם אתם לא שומרים מצוות אין סיבה שתפנו לביטוח זה. כמובן שהרכב כן מבוטח מפני גניבה, שיטפון, פריצה ויתר נזקים אפשריים, כל עוד לא נהגו ברכב בשבת.

לא כל חברות הביטוח מציעות פוליסת ביטוח רכב לדתיים, ולכן חשוב מאוד לערוך השוואה בין כל החברות השונות בכדי שתוכלו לרכוש את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם. לקבלת הצעות מלא את הטופס.

תחרותיות בתחום ביטוח רכב השוואת ביטוח רכב ביטוח לרכב לנשים

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב