סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

השוואת מחירים היא דרך מהירה וטובה למצוא פוליסת ביטוח רכב שתתאים לכם הן מבחינת כיסוי והן מבחינת מחיר. בעבר היינו צריכים להתרוצץ בין חברות ביטוח שונות ולהיפגש עם אינספור סוכני ביטוח בניסיון למצוא פוליסת ביטוח רכב שתיהיה גם טובה וגם משתלמת. נאלצנו להשקיע זמן רב ומאמצים מרובים ולכן אנשים רבים העדיפו להימנע או לדחות עד כמה שאפשר את תהליך חידוש או רכישת ביטוח רכב.

כיום, ניתן לערוך השוואת מחירים ביטוח רכב באינטרנט באופן פשוט וקל. האינטרנט מאפשר לנו גישה נוחה לכל האינפורמציה הרלוונטית עבורנו, מבלי שנצטרך לצאת מהבית. רוב חברות הביטוח וסוכני הביטוח מתחזקות אתר אינטרנט מעודכן אשר ניתן לקרוא בו את תנאי הפוליסות השונות, להדפיס במדפסת הביתית ולערוך השוואה באין מפריע.

בנוסף, ישנן שלוש חברות (AIG , ביטוח ישיר והפניקס) אשר לקחו את עניין הנגישות צעד אחד קדימה, ומאפשרות לרכוש פוליסת ביטוח רכב ישירות דרך אתר האינטרנט שלהן. למעשה, כדי לקדם את השירות הזה, החברות מציעות הנחות עבור אלו שבוחירם לרכוש ביטוח רכב דרך האינטרנט.

האינטרנט הוא כלי מצויין לביצוע השוואת מחירים וסקר שוק, אשר חוסך לכם זמן וכסף, אך גם גלישה מרובה ועריכת השוואה באופן פרטני בין כל האתרים יכולה להיות מעייפת. בדיוק מסיבה זו ישנם אתרי אינטרנט, דוגמת אתר פיננסים, אשר מאפשרים לכם לערוך השוואה בקלות.

כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס הצעה קצר עבור ביטוח רכב, ונציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר במהירות. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות, אז תנו לנו לעשות את העבודה במקומכם – מלאו את הטופס ורכשו פוליסת ביטוח רכב עוד היום.

תחרותיות בתחום ביטוח רכב האם חייבים לרכוש את כל ביטוחי הרכב מאותה חברה השוואת ביטוח רכב ביטוח לרכב לנשים ביטוח לרכב המונע בגז

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב