ביטוח חובה

מחפשים ביטוח חובה?

מלאו טופס וקבלו עוד היום 4 הצעות ביטוח חובה מחברות ביטוח מובילות. אתר פיננסים מאפשר לכם לערוך השוואת מחירי ביטוח חובה באמצעות מילוי הטופס שלהלן. פרטיכם ישלחו ישירות לחברות וסוכני הביטוח ואלו יציעו לכם הצעת ביטוח חובה לרכב.

ביטוח חובה
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
ביטוח חובה
ביטוחי רכב משלימים

ביטוח צד ג - מעניק כיסוי במקרה של פגיעה ברכב ורכוש צד שלישי, אך אינו מספק הגנה במקרה של גניבה או פגיעה ברכב המבוטח. זהו ביטוח חשוב במיוחד וכדאי לרכוש אותו ביחד עם פוליסת ביטוח חובה לרכב. להרחבה בנושא זה ראו ביטוח צד ג

ביטוח מקיף - מעניק את הכיסוי השלם ביותר לרכב כיוון שהוא כולל בתוכו את כל הכיסויים הכלולים בביטוח צד ג בנוסף לכיסויים נוספים. זהו הביטוח היחיד אשר מספק הגנה במקרה של פגיעה ברכב ורכוש המבוטח ולכן הוא גם היקר שבין השלושה. להרחבה בנושא זה ראו ביטוח מקיף.

מידע נוסף
חברות ביטוח
מימון לרכב
מוצרי ביטוח נוספים
ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח דירה

שאלות ותשובות אודות התהליך

ביטוח חובה

האם קבלת הצעת המחיר הינה בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעת מחיר עבור פוליסת ביטוח חובה לרכב הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

מהו התהליך קבלת הצעת מחיר לביטוח חובה?

מלא את פרטיך בטופס ההצעה. אלו ישלחו מיידית לחברות וסוכני הביטוח אשר יצרו עמך קשר ויציעו פוליסת חובה מותאמת עבורך. כך תוכל לבצע השוואת מחירי ביטוח חובה באופן פשוט ויעיל.

ביטוח חובה

הממשלה מהדקת את הפיקוח על ביטוח רכב חובה

המפקח על הביטוח הוציא חוזר על פיו מה-1 בנובמבר חברות הביטוח יהיו חייבות לידע את המבקשים לרכוש פוליסת ביטוח רכב כי הפרטים שימסרו בטופס הצעה לביטוח יבדקו מול מאגר נתונים ארצי.

ביטוח חובה

מהם הפרמטרים לקביעת עלות ביטוח חובה

קיימים שני פרמטרים לקביעת עלות ביטוח חובה והם מאפייני הרכב ומאפייני הנהג: מאפייני הרכב כוללים בתוכם את נפח המנוע, מידת השימוש ברכב והמצאות כריות אוויר.

ביטוח חובה

הפניקס מורידה את תעריפי ביטוח החובה ב 10%

חברת הביטוח הפניקס הודיעה כי החל מהראשון באוקטובר תוזיל את תעריפי ביטוח חובה לנהגים מעל גיל 24 ובעלי ותק בנהיגה של למעלה משנה בשיעור של עד 10% ההוזלה מיועדת לרכבים פרטיים ומסחריים עד 4 טון.

התייקרות בביטוח רכב חובה ליוצאים למצריים

תעריפי ביטוח חובה לרכבים החוצים את מעבר הגבול בטאבה התעדכנו ונקבעו על 500 לירות מצריות עבור ביטוח רכב חובה במקום 46 לירות מצריות ששולמו עד עתה. בנוסף אגרת לוחות הרישוי לרכב הועלתה ל-45 לירות מצריות.

 

ביטוח חובה - שאלות ותשובות

ביטוח חובה

כיצד ניתן לערוך השוואת מחירים עבור ביטוח חובה?

כלי שימושי לעריכת השוואה הינו מחשבון ביטוחי אשר נוצר ע"י משרד האוצר. המחשבון מאפשר לכם להזין את מאפייני הנהג ומאפייני הרכב ולקבל מיידית את התעריפים של כל חברות הביטוח. אפשרות נוספת לעריכת השוואת מחירים מהירה היא באמצעות האינטרנט. אתר פיננסים, אשר לגולש לקבל מספר הצעות טלפוניות עבור ביטוח חובה ע"י מילוי טופס קצר ופשוט. מלאו את הטופס ארבע נציגי חברות ביטוח ייצרו עמכם קשר עוד היום.

ביטוח חובה

כיצד נקבעת הפרמיה עבור פוליסת ביטוח חובה?

עד שנת 2001 הונהג בארץ תעריף אחיד עבור ביטוח רכב, והענף היה סגור בפני תחרות. זהו היה מצב בעייתי במיוחד כיוון שעלות הביטוח לא נקבעה בהתאם לאופי הנהג והשתייכותו לקבוצת סיכון, כך שנהג ותיק ללא היסטוריה של תביעות קודמות נאלץ לשלם סכום זהה לזה ששילם נהג צעיר ולא מנוסה.

כיום, שוק הביטוח נהנה מתחרות חופשית ועלות הפרמיה נקבעת בהתאם לפרמטרים המשקפים סיכון בטיחותי. באופן זה כל נהג נדרש לשלם בהתאם למידת הסיכון האישי שלו. הפרמטרים לקביעת הפרמיה בפוליסת ביטוח חובה הם:

אופי הרכב המורכב משווי הרכב, דגם ויצרן. ייתכן וככל שהדגם חדש יותר מידת הבטיחות שלו גבוהה יותר וכך עלות הפרמיה עשויה לפחות. כמו כן מתחשבים בהמצאות כריות אוויר ברכב ובנפח המנוע.

אופי הנהג מורכב ממין, גיל והיסטורית תביעות קודמות. עלות הפרמיה נקבעת בהתאם לקבוצת הסיכון אליה משתייך הנהג, כך

ביטוח חובה

למה רצוי לערוך השוואת מחירים בפוליסת ביטוח חובה?

נהגים רבים אינם מודעים עדיין לשינוי שהתרחש בשנים האחרונות בענף ביטוחי הרכב, ולכן הם אינם טורחים לבצע השוואת מחירים בטרם ירכשו ביטוח חובה. הרפורמה איפשרה קיום תחרות חופשית בתחום, והביאה להוזלת מחירים משמעותית. חברות הביטוח מתחקות בינהן ואנו הלקוחות מרוויחים מכל ההנחות והמבצעים.

ביטוח חובה

אלו כיסויים כולל ביטוח חובה?

כאמור, ביטוח חובה מכסה נזקי גוף בלבד והוא אינו מעניק הגנה במקרה של פגיעה ברכוש. הכיסוי כולל את תשלום ההוצאות הרפואיות והענק פיצויים כספיים במקרה של אובדן ימי עבודה. על מנת לזכות בכיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב ולרכוש יש לרכוש ביטוח משלים עבור ביטוח חובה.