סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

ביטוח מקיף מעניק לכם את הכיסוי השלם ביותר לרכב, כיוון שהוא כולל בתוכו גם ביטוח צד ג וביחד עם ביטוח חובה לרכב הוא מעניק לכם הגנה מלאה. בעוד ביטוח חובה מכסה מפני פגיעה פיזית כלשהי, במבוטח, הנוסעים והסביבה, ביטוח מקיף מעניק כיסוי לרכב ולרכוש המבוטח, בנוסף לכיסוי במקרה של פגיעה ברכוש הסביבה.

ביטוח מקיף לרכב הינו ביטוח יקר יותר מביטוח צד ג' כיוון שהוא כולל בתוכו מגוון רחב יותר של כיסויים, ולכן רצוי לערוך השוואה מקיפה בין כל חברות וסוכני הביטוח בכדי שתוכלו לרכוש את הביטוח המשתלם ביותר עבורכם.

כאשר אתם עורכים השוואת ביטוח מקיף, זכרו להשוות לא רק בין התעריפים השונים אלא גם בין תנאי הפוליסה. לפעמים עדיף לשלם מעט יותר בכדי לרכוש כיסוי מקיף יותר.

ישנן אופציות רבות לעריכת השוואת מחירים, החל מסקר טלפוני בין חברות ביטוח שונות, המלצות של חברים וכלה בייעוץ אישי אצל סוכני ביטוח. אחת האופציות המהירות והנוחות ביותר הינה השוואת מחירי ביטוח מקיף באמצעות האינטרנט. ישנם אתרים רבים, דוגמת אתר פיננסים, אשר מאפשרים לכם לקבל הצעות טלפוניות עבור ביטוח מקיף ע"י מילוי טופס קצר.

אנו מזמינים אתכם למלא את הטופס המצורף וכך תוכלו לקבל הצעות ולערוך השוואת מחירי ביטוח רכב מקיף מנציגי המבטחות המובילות - עוד היום! מיותר לציין כי השירות ניתן לכם בחינם ללא שום התחייבות מצדכם.

מהו ביטוח מקיף ביטוח רכבי יוקרה וספורט פוליסת ביטוח רכב יוקרה מוסכי הסדר ופוליסת ביטוח מקיף

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב