סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

ביטוח מקיף לרכב נחשב לביטוח השלם ביותר שניתן לרכוש לרכב, וביחד עם ביטוח חובה הוא מעניק כיסוי מלא למבוטח ולרכבו. ביטוח מקיף מתאים במיוחד לבעלי רכבים יקרים שמבקשים לשמור על רכבם מפני פגיעה או גניבה.

הסיבה שבדרך כלל מבטחים רכבים יקרים בפוליסת ביטוח רכב מקיף היא כיוון שפוטינציאל הגניבה שלהם גבוה יותר מבחינה סטטיסטית, לעומת רכבים ישנים. כיוון שמידת הסיכון גבוהה יותר בכל הנוגע לגניבת הרכב, חברות הביטוח דורשות מבעל הרכב לרכוש מיגונים בטרם יבטחו אותו עם ביטוח מקיף.

מיגונים הם תנאי הכרחי לכל בעלי הרכבים המעוניינים לרכוש ביטוח מקיף לרכב. המטרה היא לצמצם את פוטנציאל הגניבה של הרכב כיוון שחברות הביטוח מבקשות להימנע מתשלום פיצוי כספי.

ככל שהרכב שלך יקר יותר, כך חברת הביטוח תדרוש ממך לרכוש יותר מיגונים עבור הרכב. ישנן חברות ביטוח שאפילו שולחות את את בעלי הרכב לבדיקת מיגון על חשבונן. איזה סוגים של מיגונים לרכב קיימים בשוק? ישנם סוגים שונים של מיגונים אשר חברות ביטוח דורשות עבור ביטוח רכב מקיף, וניתן לחלק אותם לשלושה קטגוריות – אזעקה, מונעות הנעה ומערכת איתור.

אזעקה

מערכת ותיקה ומוכרת אשר משמיעה קול צפירה כאשר מנסים לפרוץ לרכב. זהו מיגון חובה בעיקר עבור בעלי רכב יוקרה.

אימובילייזר

(משבת מנוע) – מונעת אפשרות של הנעת הרכב ע"י מערכת אלחוטית שמקשרת בין המפתח למנוע. כיום מרכיבים מערכת זו כחלק אינטגרלי ברכבים חדשים, אך ניתן להוסיף אותה גם ברכבים ישנים.

קודנית

(משבת מנוע) – מערכת משלימה לאימובילייזר, אשר מונעת ניסיונות התנעה באמצעות מפתח גנוב. בכדי להפעיל רכב המצוייד בקודנית יש להקיש סיסמה בטרם ניתן יהיה להתניע את הרכב.

איתוראן

מערכת יוקרתית לאיתור כלי רכב גנובים. חברת איתוראן מספקים השגחה 24 שעות במרכז הבקרה הארצי ובאמצעות צוותי סיור. זהו מיגון חובה עבור כל רוכשי פוליסת ביטוח מקיף עבור רכב יוקרה.

ביחיד עם המיגונים הנדרשים, פוליסת ביטוח מקיף לרכב יכולה להגיע לסכומים גבוהים מאוד. על מנת שתוכלו לרכוש את הפוליסה המקיפה עבורכם, רצוי כי תערכו השוואת מחירים מקיפה בטרם תבחרו היכן לבטח את רכבכם.

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב
השוואת ביטוח מקיף אלו מיגונים נדרשים בפוליסת ביטוח מקיף ביטוח מקיף לנהג צעיר איפה לרכוש פוליסת ביטוח מקיף