סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

פוליסת ביטוח מקיף לרכב הינה פוליסה יקרה במיוחד כיוון שהיא כוללת בתוכה סל מורחב של כיסויים עבור הרכב. בעוד ביטוח צד ג' מעניק כיסוי רק במקרה של פגיעה ברכוש צד שלישי, ביטוח מקיף לרכב כולל בתוכו את ביטוח צד ג, בנוסף להענקת כיסוי במקרה של פגיעה ברכוש המבוטח.

ביטוח מקיף מעניק הגנה מפני תאונה, גניבה, שיטפון, פריצה וכדומה, וחשוב לרכוש אותו במיוחד ברכבים חדשים ויקרים. הפרמיה עבור ביטוח מקיף נקבעת בהתאם לשווי הרכב ומתחשבת גם במאפייני הנהג, דוגמת מין, גיל והיסטורית תביעות קודמות. ככל שהנהג משתייך לקבוצת סיכון גבוהה יותר, כך הפרמיה מתייקרת.

הפרמיה עבור ביטוח מקיף לנהג צעיר הינה יקרה יותר מאשר עבור נהגים ותיקים (ללא היסטוריה של תביעות), וזאת כיוון שנהג צעיר משתייך אוטומטית לקבוצת סיכון גבוהה יותר, במיוחד אם הוא זכר. בנוסף, גם עלות דמי ההשתתפות העצמית יהיו גבוהים יותר באופן ניכר לעומת אצל נהגים ותיקים. בכדי להפחית את דמי ההשתתפות העצמית בפוליסת ביטוח מקיף לנהג צעיר, תוכלו לפנות למוסכי הסדר במקרה של תביעה. כאשר מבוטח פונה למוסך הסדר הוא זוכה להנחה בדמי ההשתתפות העצמית ע"י חברת הביטוח.

למרות שניתנת הנחה במוסכי הסדר, חשוב תמיד לערוך השוואה בין המוסכים השונים ולבדוק שהמוסך שבחרתם הוא אכן המשתלם ביותר עבורכם. זכרו תמיד לערוך השוואה בין פוליסות ותעריפים שונים, בכדי שתוכלו לרכוש את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיכם.

אתר פיננסים מאפשר לכם לקבל מספר הצעות טלפוניות עבור ביטוח רכב מקיף לנהג צעיר באמצעות מילוי טופס קצר. מלאו את הטופס ונציגי המבטחות המובילות ייצרו עמכם קשר עוד היום.

השוואת ביטוח מקיף אלו מיגונים נדרשים בפוליסת ביטוח מקיף ביטוח מקיף לנהג צעיר הוזלת פוליסת ביטוח מקיף איפה לרכוש פוליסת ביטוח מקיף

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב