סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

ביטוח מקיף הוא הביטוח השלם ביותר לרכב, אשר מעניק כיסוי במקרה של גרימת נזק לרכב ורכוש המבוטח, בנוסף לכיסוי נזקים במקרה של פגיעה ברכוש הסביבה. ביטוח מקיף מכיל בתוכו למעשה את ביטוח צד ג, וביחד עם ביטוח חובה לרכב הוא מעניק הגנה רחבה ביותר.

ביטוח מקיף לרכב מעניק במסגרתו כיסוי נרחב יותר ולכן גם מחירו יקר בהתאם. בעוד ביטוח צד ג מעניק כיסוי רק במקרה של פגיעה ברכוש צד שלישי, ביטוח מקיף מכסה גם פגיעה ברכב של המבוטח במקרה של פריצה, גניבה, תאונה, שיטפון וכדומה. מאחר שזהו ביטוח יקר וחשוב מבוטחים רבים בודקים ביסודיות איפה ניתן וכדרי לרכוש פוליסת ביטוח מקיף.

איפה ניתן לרכוש פוליסת ביטוח מקיף?

ישנן פוליסות רבות עבור ביטוח מקיף לרכב, אשר מוצעות לרכישה ע"י חברות וסוכני ביטוח. ענף הביטוח הוא תחום פורה ותחרותי, אשר מאפשר לנו הלקוחות להנות ממגוון רחב של הנחות ומבצעים. כאמור, אתם יכולים לרכוש ביטוח מקיף אצל חברות ביטוח או אצל סוכני ביטוח. כיוון שניתן למצוא פוליסות מגוונת בתעריפים משתנים, כדאי לבצע השוואה מעמיקה בטרם תחליטו היכן לרכוש פוליסת ביטוח מקיף.

אם אתם נפגשים עם סוכן ביטוח, חשוב לודא כי הוא אכן רשום באתר המפקח על הביטוח ושהוא מחזיק ברישון תקף בביטוח האלנטרי (ביטוח רכב). סוכן ביטוח יכול לשמש לכם כיועץ אישי אשר ימליץ לכם על פוליסה מתאימה מנסיונו העשיר, והוא זה שייצג אתכם מול חברת הביטוח במקרה של תביעה.

בעוד אצל סוכני ביטוח הדגש הוא על ניסיון ויחס אישי, בחברת ביטוח הדגש הוא בעיקר על המחיר. לעיתים, חברת ביטוח ישירה יכולה להציע ביטוח מקיף במחיר זול יותר כיוון שהיא מוותרת מראש על עמלת הסוכן. בנוסף, ישנן מספר חברות ביטוח אשר מאפשרות לרכוש ביטוח מקיף ישירות דרך אתר האינטרנט שלהן.

אפרופו שימוש באינטרנט, זוהי בהחלט דרך מהירה ופשוטה לערוך השוואת מחירים. אתם יכולים למצוא באתר האינטרנט של החסברות המובילות את כל פרטי הפוליסה וכך תוכלו לערוך השוואה לא רק בין המחירים, אלא גם בין הכיסויים השונים.

השוואת מחירים היא פעולה חשובה במיוחד כאשר אנו פונים לרכוש או לחדש פוליסת ביטוח מקיף. בעזרת ביצוע השוואת מחירים מקדימה ניתן לבחור באופן שקול ומשכיל את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם.

ונסיים בתזכורת שיש לערוך השוואת מחירים מקיפה והתאמת תנאי הפוליסה לצורכי המבוטח בטרם איתור סוכן או חברת הביטוח ממנה תרכשו את הפוליסת הביטוח.

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב

בעזרת סקר שוק מעמיק תוכלו להבטיח לעצמכם כי הפוליסת ביטוח מקיף שתרכשו הינה הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם, מבחינה כספית ומבחינת הכיסוי שהיא מעניקה. אפשרות מהירה ובטוחה לערוך השוואת מחירי ביטוח מקיף היא ע"י מילוי טופס דוגמת זה שבאתר מקיף: מלאו את הטופס בפרטי הביטוח המבוקש ותקבלו עוד באותו יום ארבעה הצעות טלפוניות אטרקטיביות.

מהו ביטוח מקיף סוגי מיגונים נדרשים עבור פוליסת ביטוח מקיף לרכב ביטוח רכבי יוקרה וספורט פוליסת ביטוח רכב יוקרה מוסכי הסדר ופוליסת ביטוח מקיף