סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

במאמר זה נסביר מה הקשר בין מוסכי הסדר ופוליסת ביטוח מקיף. פוליסת ביטוח מקיף מעניקה כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש המבוטח, בעקבות שריפה, תאונה, שיטפון, ונדליזם, גניבה וכדומה. בנוסף לכך, ביטוח מקיף מכיך בתוכו גם את כל הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח צד ג – ובכך מעניקה כיסוי גם במקרה שדהמבוטח עצמו גורם נזק לרכב או לרכוש של מישהו אחר.

כמובן שבעקבות הכיסויים הרבים גם עלות הפרמיה (דמי ביטוח) מתייקרת. כמו כן, רוב חברות הביטוח דורשות התקנת מיגונים שונים ברכב בטרם יאשור את הפוליסה, דוגמת אזעקה, איתוראן, קודנית וכדומה. ואם זה לא מספיק, במקרה של מימוש הפוליסה עלינו לשלם דמי השתתפות עצמית לחברה המבטחת.

דמי השתתפות עצמית הם סכום כסף שנקבע מראש בעת רכישת פוליסת ביטוח מקיף, והוא אינו משתנה בהתאם לאופי הנזק שנגרם לרכב. כאשר מבקשים לממש את הפוליסה, חברת הביטוח גובה את תשלום דמי ההשתתפות העצמית מהמבוטח. מטרת דמי ההשתתפות העצמית היא לצמצם בכמות התלונות הזוטרות שמוגשות לחברות הביטוח.

אם ברצונכם להוזיל את עלו הפוליסה של ביטוח מקיף לרכב, על כל ההוצאות הנלוות, עליכם לשקול פנייה למוסכי הסדר. מה הקשר בין מוסכי הסדר ופוליסת ביטוח מקיף אתם שאולים? התשובה פשוטה – מוסכי הסדר פועלים בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח. במקרה שנגרם נזק לרכב שלכם עליכם לקחת אותו לתיקון במוסך, וחברת הביטוח שלכם צריכה לשאת בהוצאות התיקון בהתאם לפוליסה.

בכדי לחסוך בעלויות, חברות הביטוח חברו למספר מוסכים, ואלו מעניקים לחברות הביטוח הנחה התמורה להפניית המבוטחים אליהם. באופן זה המובכים סוכים ללקוחות וחברת הביטוח זוכה לחסוך כסף. אך מה יוצא מזה למבוטחים? כיוון שזה אינטרס מובהק של חברות הביטוח להרוויח ולחסוך כסף – הן מעוניינות שכל המבוטחים יעדיפו לפנות למוסכי הסדר על פני מוסכים אחרים. בכדי לעודד את המבוטחים לפנות למוסכי הסדר, חברות הביטוח מציעות הנחה בעלות ההשתתפות העצמית בפוליסת ביטוח מקיף.

זכרו תמיד לערוך השוואה מקיפה עבור מוסכי הסדר ופוליסת ביטוח מקיף. בדקו היטב מהן העלויות במוסכים שונים בטרם תחליטו לקחת את רכביכם למוסך הסדר. ניתן לערוך השוואה בין מוסכי הסדר ופוליסת ביטוח רכב מקיף באינטרנט, במהירות ובקלות. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס הצעה קצר באתר זה, ונציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר עוד היום עם הצעה אטרקטיבית במיוחד.

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב
השוואת ביטוח מקיף אלו מיגונים נדרשים בפוליסת ביטוח מקיף ביטוח מקיף לנהג צעיר הוזלת פוליסת ביטוח מקיף איפה לרכוש פוליסת ביטוח מקיף