ביטוח מקיף

צריכים לחדש ביטוח מקיף?

קבלו 4 הצעות מיידיות לביטוח מקיף מחברות מובילות וערכו השוואת מחירים עוד היום. אתר פיננסים מאפשר לכם לערוך השוואת מחירים יעילה בין מגוון חברות ביטוח וסוכני ביטוח, בחינם וללא כל התחייבות. מלאו את הטופס שלהלן, פרטיכם ישלחו ישירות לחברות וסוכני הביטוח ואלו יציעו לכם הצעת ביטוח מקיף לרכב מותאמת עבורכם. כל שנותר לכם לעשות הוא לבצע השוואה בין ההצעות שתקבלו ולבחור את האטרקטיבית ביותר עבורכם.

ביטוח מקיף
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
ביטוח מקיף
סוגי ביטוח רכב

ביטוח צד ג - ביטוח צד ג מעניק הגנה מפני תביעות לנזק שגרם הנוהג ברכב לצד שלישי באמצעות רכבו.

ביטוח חובה - ביטוח חובה מעניק כיסוי במקרה של פגיעה פיזית במבוטח, נוסעיו והולכי רגל. זהו הביטוח היחיד אשר הינו חובה על פי החוק

מידע נוסף
חברות ביטוח
ביטוח - מילון מונחים
הלוואה לרכב
מימון לרכב
מוצרי ביטוח נוספים
ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
ביטוח אופנוע

שאלות ותשובות אודות התהליך

ביטוח מקיף

האם קבלת הצעת המחיר הינה בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעת מחיר עבור פוליסת ביטוח צד ג לרכב הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

ביטוח מקיף

מהו התהליך קבלת הצעת מחיר לביטוח צד ג לרכב?

עליך למלא את פרטיך בטופס ההצעה. פרטיך ישלחו מיידית לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר ויציעו פוליסת ביטוח מותאמת עבורך. כך תוכל לבצע השוואת מחירי ביטוח צד ג באופן פשוט וקל.

ביטוח מקיף

השוואת ביטוח מקיף

ביטוח מקיף מעניק לכם את הכיסוי השלם ביותר לרכב, כיוון שהוא כולל בתוכו גם ביטוח צד ג וביחד עם ביטוח חובה לרכב הוא מעניק לכם הגנה מלאה. בעוד ביטוח חובה מכסה מפני פגיעה פיזית כלשהי, במבוטח, הנוסעים והסביבה, ביטוח מקיף מעניק כיסוי לרכב ולרכוש המבוטח, בנוסף לכיסוי במקרה של פגיעה ברכוש הסביבה.

ביטוח מקיף

אלו מיגונים נדרשים בפוליסת ביטוח מקיף

ביטוח מקיף לרכב נחשב לביטוח השלם ביותר שניתן לרכוש לרכב, וביחד עם ביטוח חובה הוא מעניק כיסוי מלא למבוטח ולרכבו. ביטוח מקיף מתאים במיוחד לבעלי רכבים יקרים שמבקשים לשמור על רכבם מפני פגיעה או גניבה.

ביטוח מקיף

ביטוח מקיף לנהג צעיר

פוליסת ביטוח מקיף לרכב הינה פוליסה יקרה במיוחד כיוון שהיא כוללת בתוכה סל מורחב של כיסויים עבור הרכב. בעוד ביטוח צד ג' מעניק כיסוי רק במקרה של פגיעה ברכוש צד שלישי, ביטוח מקיף לרכב כולל בתוכו את ביטוח צד ג, בנוסף להענקת כיסוי במקרה של פגיעה ברכוש המבוטח.

ביטוח מקיף

הוזלת פוליסת ביטוח מקיף

פוליסת ביטוח מקיף לרכב הינה הפוליסה השלמה והיקרה ביותר מבין ביטוחי הרכב הקיימים כיום. כיוון שהביטוח מעניק כיסוי מלא במקרה של פגיעה לרכוש המבוטח ולרכוש הסיבה, המחיר שלו גבוה בהתאם.

ביטוח מקיף

ביטוח ישיר מציגה מסע פרסום חדש

ביטוח ישיר יוצאת במסע פרסום חדש למשך חודש בטלוויזיה, ברדיו ובאינטרנט בהשקעה של 200 אלף דולר במהלכו יוצג שיעור חידוש ביטוח רכב מקיף הגבוה ביותר מבין חברות הביטוח. הנתון נלקח מתוך הדוחות הכספיים של חברות הביטוח אשר מוכרות ביטוח רכב באופן ישיר או באמצעות סוכני ביטוח.

 

ביטוח מקיף - שאלות ותשובות

ביטוח מקיף

אלו אמצעי מיגון עשויה לדרוש חברת הביטוח במסגרת פוליסת ביטוח מקיף?

חברות הביטוח דורשות התקנת אמצעי מיגון שונים ברכב על מנת לבטחו, כגון אימובילייזר, רב בריח לרכב, ומנוי לשירות איתורן. עם התקדמות הטכנולוגיה חברות הביטוי מעדכנות את דרישותיהן.

ביטוח מקיף

אלו כתבי שירות מקובל להוסיף לפוליסת ביטוח מקיף?

שירותי גרירה: שירותי גרירה לרכב ממקום התקלה או הנזק לכל ממוסך על פי בחירת המבוטח

רכב חלופי: קבלת רכב חלופי אשר ישמש את המבוטח כל זמן שרכבו נמצא במוסך לצורך תיקון נזק של תאונת דרכים.

שבר שמשות: ביטוח שמכסה שמשות שבורות, שמחירן עלול להגיע למאות שקלים. פוליסת ביטוח מקיף רגילה אינה כוללת נזק לשמשות.

ביטוח מקיף

לאיזה צורך נקבעים דמי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח מקיף?

המטרה הינה להפחית את כמות התביעות הזוטרות שמוגשות לחברת הביטוח. חברת הביטוח רוצה שהמבוטח יפעל בהיגיון כך שאם עלות דמי ההשתתפות יהיו יקרים יותר מהנזק, יהיה עדיף למבוטח לבצע את התיקון על חשבונו מבלי לערב את חברת הביטוח.