סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

ביטוח צד ג לרכב משמש כביטוח משלים עבור ביטוח חובה. בעוד ביטוח חובה מספק כיסוי במקרה של נזק גופני הנגרם למבוטח, נוסעיו ולסביבתו, ביטוח רכב צד ג' מעניק כיסוי במקרה של פגישה ברכב ורכוש צד שלישי. מדובר בביטוח מאוד חשוב אשר מטיב עם המבוטח ועם יתר הנהגים.

היכן ניתן לרכוש פוליסת צד ג לרכב?

אנו יכולים לרכוש פוליסת ביטוח צד ג לרכב באחד משני מקומות: אצל חברות ביטוח או אצל סוכני ביטוח. לכל אחד מהשניים יתרונות שונים ולכן כדי לנסות ולהתאים בין הצרכים שנו ליכולות שלהם.

סוכני ביטוח מעניקים לכם ייעוץ ויחס אישי. הם יחלקו עמכם את נסיונם וילוו אתכם לכל אורך הדרך – החל מרכישת הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם וכלה בייצוג תביעה מול חברת ביטוח, אם יעלה הצורך.

חברות ביטוח מציעות לכם פוליסות מוזלות כיוון שהן מוותרות מראש על עמלת הסוכן. בנוסף, ישנן מספר חברות ביטוח המאפשרות לכם לרכוש ביטוח צד ג לרכב באופן מקוון דרך אתר האינטרנט שלהן, ולעיתים אף מעניקות הנחה על שימוש זה.

ישנה תחרות ערה בענף ביטוח רכב, ואנו הלקוחות יכולים רק להרוויח כתוצאה ישירה מהמבחר הגדול של חברות ביטוח וסוכני ביטוח, המאפשרות מגוון רחב של פוליסות ביטוח רכב בעלות תנאים ותעריפים שונים.

השוואת מחירים

מומלץ לערוך השוואת מחירים מקיפה ומעמיקה בטרם נחליט היכן לרכוש פוליסת צד ג לרכב. באמצעות השקעה מדודה של זמן, אתם יכולים למצוא את הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם. ישנם אתרים רבים, ואתר פיננסים בינהם, אשר מאפשרים לכם לקבל הצעות טלפוניות עבור ביטוח צד ג לרכב בחינם וללא כל התחייבות. כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטופס הקצר ונציגי המבטחות המובילות ייצרו איתכם קשר עוד היום.

השוואת ביטוח צד ג לרכב

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב