סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

ביטוח צד ג לרכב הינו ביטוח משלים לביטוח חובה. בעוד ביטוח חובה מעניק כיסוי במקרה של פגיעה פיזית במבוטח, נוסעיו וסביבתו, ביטוח צד ג מכסה נזק שגרם המבוטח באמצעות רכבו לצד שלישי. מדובר כמובן בביטוח חשוב במיוחד, כיוון שהוא גם דואג לכסות את הנזק שנגרם לצד השלישי, וגם מונע מהמבוטח לממן את הנזק מכיסו.

כידוע, ביטוח רכב הינו שוק בעל תחרות חופשית, המכיל חברות ביטוח ומספר רב של סוכני ביטוח אשר מקיימם תחרות על כל לקוח המעוניין לרכוש או לחדש פוליסה.

כיוון שמדובר בתחרות כל כך גדולה, חשוב מאוד לערוך השוואת מחירים יסודית . כאשר אתם עורכים בדיקת מחירים, זכרו לבדוק לא רק את עלויות הפרמיה אלא בנוסף את תנאיה והכיסויים השונים שהיא מעניקה.

אם אתם מעוניינים להפחית את עלות הפרמיה כדאי לכם לשקול את ייקור דמי ההשתתפות העצמית. דמי השתתפות עצמית הם סכום כסף שנקבע מראש בעת רכישת הפוליסה, ועלינו לשלם אותם כאשר אנו מגישים תביעה לחברת הביטוח. דמי ההשתתפות העצמית לא משתנים בהתאם לנזק ובכך חברות הביטוח מבקשות להפחית את כמות התביעות הקטנות שמוגשות אליהן.

כאשר אתם עורכים השוואת ביטוח רכב צד ג זכרו לברר מה גובה דמי ההשתתפות העצמית ותזהרו מעלויות נמוכות – לעיתים חברות הביטוח דורשות דמי השתתפות עצמית נמוכים כשלמעשה הם ייקרו את הפרמיה.

על ידי ביצוע השוואת ביטוח צד ג' תוכלו לודא כי אכן תרכשו את הפוליסה המשתלמת לכם. אתר פיננסים מאפשר לכם לקבל מספר הצעות מנציגי החברות המובילות. התחילו עוד היום ומלאו את הטופס הקצר באתר ותכלו לרכוש ביטוח רכב צד ג כבר היום.

היכן רוכשים פוליסת צד ג לרכב

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב