ביטוח צד ג

צריכים לחדש ביטוח צד ג לרכב?

קבלו 4 הצעות מידיות לביטוח צד ג ובצעו השוואת מחירים. באתר פיננסים ניתן לערוך השוואת מחירים פשוטה בין מגוון חברות ביטוח וסוכני ביטוח, בחינם וללא כל התחייבות. מלאו את הטופס שלהלן, פרטיכם ישלחו ישירות לחברות וסוכני הביטוח ואלו יציעו לכם הצעת ביטוח צד ג מותאמת עבורכם. כעת בחרו את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר.

ביטוח צד ג
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
ביטוח צד ג
סוגי ביטוח רכב

ביטוח מקיף - ביטוח מקיף מעסיק אותנו פעם בשנה בעת חידוש פוליסת הביטוח. כיצד לבחור את הפוליסה הנכונה ולערוך השוואת מחירים? בנושא זה יעסוק המאמר.

ביטוח חובה - ביטוח חובה מעניק כיסוי במקרה של פגיעה פיזית במבוטח, נוסעיו וסביבתו. זהו הביטוח היחיד אשר אנו נדרשים לרכוש לפי חוק

מידע נוסף
חברות ביטוח
ביטוח - מילון מונחים
מוצרי ביטוח נוספים
ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
ביטוח אופנוע

שאלות ותשובות אודות התהליך

ביטוח צד ג

האם קבלת הצעת המחיר הינה בחינם? האם אני מחויב באופן כלשהו?

קבלת הצעת מחיר עבור פוליסת ביטוח צד ג לרכב הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

ביטוח צד ג

מהו התהליך קבלת הצעת מחיר לביטוח צד ג לרכב?

עליך למלא את פרטיך בטופס ההצעה. פרטיך ישלחו מיידית לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר ויציעו פוליסת ביטוח מותאמת עבורך. כך תוכל לבצע השוואת מחירי ביטוח צד ג באופן פשוט וקל.

ביטוח צד ג

היכן רוכשים פוליסת צד ג לרכב

ביטוח צד ג לרכב משמש כביטוח משלים עבור ביטוח חובה. בעוד ביטוח חובה מספק כיסוי במקרה של נזק גופני הנגרם למבוטח, נוסעיו ולסביבתו, ביטוח רכב צד ג' מעניק כיסוי במקרה של פגישה ברכב ורכוש צד שלישי.

ביטוח צד ג

השוואת ביטוח צד ג לרכב

ביטוח צד ג לרכב הינו ביטוח משלים לביטוח חובה. בעוד ביטוח חובה מעניק כיסוי במקרה של פגיעה פיזית במבוטח, נוסעיו וסביבתו, ביטוח צד ג מעניק כיסוי במקרה שהמבוטח פוגע ברכוש צד שלישי.

ביטוח צד ג

הפניקס מורידה את תעריפי ביטוח החובה ב 10%

חברת הביטוח הפניקס הודיעה כי החל מהראשון באוקטובר תוזיל את תעריפי ביטוח חובה לנהגים מעל גיל 24 ובעלי ותק בנהיגה של למעלה משנה בשיעור של עד 10% ההוזלה מיועדת לרכבים פרטיים ומסחריים עד 4 טון.

התייקרות בביטוח רכב חובה ליוצאים למצריים

תעריפי ביטוח חובה לרכבים החוצים את מעבר הגבול בטאבה התעדכנו ונקבעו על 500 לירות מצריות עבור ביטוח רכב חובה במקום 46 לירות מצריות ששולמו עד עתה. בנוסף אגרת לוחות הרישוי לרכב הועלתה ל-45 לירות מצריות.

 

ביטוח צד ג' - שאלות ותשובות

ביטוח צד ג

מהו גבול האחריות בפוליסת ביטוח צד ג לרכב?

במקרה שנגרם נזק לצד השלישי יוענק פיצוי ע"י חברת הביטוח, אך הסכום לא יעלה על גבול האחריות כפי שנקבע בעת רכישת הפוליסה.

אם המבוטח גרם לנזק שעלותו מוערכת ביותר מגובה הסכום שנקבע בגבול האחריות – יהיה עליו לשלם מכיסוי את יתרת התשלום עבור הנזק.

ביטוח צד ג

כיצד נקבעת הפרמיה עבור ביטוח רכב צד ג?

עלות הפרמיה נקבעת בהתאם לאופי הרכב (שנת ייצור, דגם ויצרן) ואופי הנהג (גיל, מין, היסטוריית תביעות קודמות) ומספר הנהגים הנוספים.

בנוסף לעלות הפרמיה יש לקחת בחשבון גם את דמי ההשתתפות העצמית – אם הנהג רוצה הוא יכול לבטל את ההשתתפות העצמית על חשבון ייקור הפרמיה, ולהפך – לייקר את ההשתתפות העצמית במטרה להוזיל את הפרמיה.

ביטוח צד ג

מהם כתבי שירות לפוליסת ביטוח צד ג'?

כתבי שירות הם תוספות והרחבות לפוליסת ביטוח צד ג', שניתן לרכוש אותם ע"י תוספת מחיר לפרמיה.

כתבי שירות יכולים להיות שירותי דרך וגרירה למקרה של תאונה או תקלה ברכב, כיסוי נזק לשמשות מכל סיבה שהיא ללא חיוב דמי השתתפות עצמית, טיפול בתביעות צד ג', במקרה והמבוטח נפגע ע"י נהג שאינו מכוסה בפוליסת ביטוח רכב.