אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

מעוניינים לסחור באופציות באופן עצמאי?

עבור ביצוע פעולות במסחר באופציות הבנקים גובים עמלות גבוהות. בתי ההשקעות מציעים תנאים אטרקטיבים למסחר באופציות. מעוניינים להשוות בין בתי מסחר המציעים שירות של מסחר באופציות? מלאו את הטופס ההצעה ובתי השקעות יחזרו אליכם עם הצעה למסחר עצמאי באופציות.

מסחר באופציות

מסחר באופציות הינו תחום פיננסי אשר צובר תאוצה ומוצע לסוחר על ידי בתי ההשקעות, חברי בורסה וחברות המט"ח. העברת פקודות לצורך ביצוע מסחר באופציות נעשה באמצעות הבנקים וחברי בורסה (הידועים גם בשם ברוקרים). שתי אפשרויות למסחר הן:
מסחר באופציות מעו"ף
מסחר באופציות בינאריות

חשוב לזכור כי בניגוד לעבר בישראל פועלות מספר חברות מסחר באופציות ועריכת השוואת מחירים תוכל לסייע באיתור החברה המתאימה לך. בעת עריכת ההשוואה נסה להתרשם ממערכת המסחר האינטרנטית באמצעות בדיקת מערכות ,DEMO מערכת זו תשמש אותך ועלייה להיות נוחה לשימוש. נקודה נוספת הינה זמינות תמיכה טכנית ומחלקת שירות הלקוחות.

באמצעות אתר פיננסים ניתן לקבל 4 הצעות עבור מסחר באופציות באמצעות חברות מסחר שונות וכך לערוך השוואת עמלות מסחר באופציות. מלא את הטופס הקצר ופרטיך ישלחו מיידית. חברות המסחר יצרו עמך קשר ויפרטו את גובה העמלות והשירותים אותם הם מציעים לסוחר באופציות.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי

המסחר מתבצע באמצעות העברת פקודות לחדרי המסחר באמצעות האינטרנט או הטלפון של חבר הבורסה. לא נדרש חיבור אינטרנטי מיוחד לצורך כך, וכל סוחר אופציות יכול לעשות זאת מהבית או המשרד. התשלום בגין מסחר באופציות מועבר לחבר הבורסה מייד עם ביצוע העסקה וגובהו הינו אחוז אשר נקבע מראש מסכום העסקה. מסחר עצמאי במניות הינו התהליך דומה.

האם קבלת הצעות עבור מסחר באופציות כרוכה בתשלום?

קבלת הצעה עבור מסחר באופציות הינה בחינם וללא כל התחייבות מצד הגולש.

מהו התהליך קבלת הצעות עבור מסחר באופציות?

עליכם למלא את טופס ההצעה באתר פרטיכם ישלחו לבתי השקעות מובילים, אשר ייצרו עמכם קשר במהירות עם הצעה מותאמת אישית עבור מסחר בבורסה ומסחר באופציות. באופן זה תוכלו לבדוק ולהשוות בין בתי השקעות שונים ולבחור במערכת מסחר המתאימה לכם.

חברי בורסה מהם שלבי המסחר בבורסה