מידע נוסף
מידע ביטוחי

חשוב לדעת כי יש לערוך לפני פתיחת קרן השתלמות השוואה מקיפה ויסודית עבור תנאי הקרן. קרן השתלמות הינה תכנית חיסכון לטווח מינימאלי של כ6 שנים. במשך הזמן נצבר בקרן סכום כסף מכובד, המורכב מהפקדות קבועות ומתשואות האפיקים בהם מושקע הכסף. לכל קרן השתלמות יש מנהל אשר אחרי על השקעתו של הכסף, בצורה נכונה שתניב את התשואה הגבוה ביותר.

מדוע חשוב לערוך בין ההצעות השונות של קרן השתלמות השוואה?

גופים שונים גובים סכומים שונים ובוחרים באפיקי השקעה שונים. על מנת להוציא את הסכום הנמוך ביותר ולקבל את הרווח המקסימלי, יש לערוך לפני פתיחת קרן השתלמות השוואה מקיפה ויסודית בין כל ההצעות הקיימות בשוק היום. מנהלי קרן יכולים לגבות חצי אחוז עמלת ניהול, או אפילו שני אחוזים על עמלת ניהול. חברות מסויימות ממליצות על אפיקי השקעה לפי שיקוליהם, אך לא תמיד יהיו אלו אפיקי ההשקעה הרווחיים ביותר.

לעיתים גישתה של החברה, מדיניות השירות שלה, יכולה להשפיע על נוכות השימוש בחברה מסויימת כמנהלת קרן השתלמות. יחס אנושי בין מנהלי הקרן לבין בעלי הקרן הינו חשוב ויש להפקיד את הכסף בידים שניתן לסמוך עליהן. יש לבדוק את מוניטין החברה, אם היא יציבה, אמינה, בעלת תודעת שירות גבוהה, שתוביל את קרן ההשתלמות לתשואות רבות.

יש לבחון את נגישות המידע, האם מתאפשר לבדוק את צבירת הקרן באופן מידיי, און ליין, האם ישנה גישה מאתר האינטרנט של החברה או שאין אפשרות כלל לצפות מה הסכום הנמצא ברגע נתון בקרן ההשתלמות. זהו פרט חשוב שיכול להוות שיקול חשוב כאשר בוחרים בחברת ניהול שתנהל את הקרן לתקופה של 6 שנים או יותר.

העברת קרן השתלמות

במידה ובעל קרן ההשתלמות אינו מרוצה מאופן בו מנהלים את הקרן, אינו מרוצה מצבירת הכסף לאחר פרק זמן מסויים, רשאי בכל עת בעל הקרן לבקש העברת קרן השתלמות למנהל אחר מחברה אחרת. העברת קרן השתלמות אינה פוגעת בותק הקרן או בכסף הנחסך.

טופס הצעה עבור קרן השתלמות

קרן השתלמות

בכדי להימנע מהעברה עתידית של קרן השלתמות להנהלה חלופית, חשוב לבדוק ולשאול את כל השאלות החשובות. על כן, ערכו לפני פתיחת קרן השתלמות השוואה מקיפה ויסודית.

מחפשים מקום משתלם לפתוח בו קרן השתלמות?

דרך אתר פיננסים קבלו הצעות עוד היום וכך תוכלו בצורה מהירה וקלה לערוך לפני פתיחת קרן השתלמות השוואה מקיפה ויסודית. נציגים טלפונים של מספר חברות ובתי השקעות יחזרו אליכם, בהתאם לפרטים אשר תמלאו בטופס המופיע בדף זה. אל תקלו ראש, ביחרו את המקום הראוי ביותר לניהול כספכם.

מהי קרן השתלמות קרן השתלמות לעצמאים קרן השתלמות השוואה