מידע לסוחר במט"ח
כלים למשקיע

ראשית לפני שמתחילים חשוב לדעת כי מסחר במט"ח נחשב מסוכן. מי שלא יודע כיצד להיות מחושב וזהיר יכול בקלות להגיע להפסדים גדולים. לפני שמתחילים לנהל חשבון מסחר במט"ח רצוי לצבור נסיון במסחר במניות ואלי במסחר יומי. בנוסף גם לאחר לימוד מעמיק ולפני הכניסה למים העמוקים, תתנסה על יבש, כלומר הקצה לך מספר שבועות בהם תנהל את המסחר כל מערכות דמה, מערכות תרגול.

סוחר מט"ח חייב ללמוד בצורה רצינית את הטכניקות ואת הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי מסחר במט"ח. שימו לב כי קורסים חינמיים שמוצעים על ידי חברות מסחר במט"ח הם לא דרך מעמיקה ללמוד את התחום.

מכאן קיימות שתי דרכים הלימוד העצמי והלימוד הקלאסי - פרונטלי. מי שלומד לבד ימצא המון חומר ומידע באינטורנט, פורומים מקצועיים מאוד ומדריכים, חלקם בחינם וחלקם בתשלום. מכללות רבות מציעות קורסי פורקס בני מספר ימים, על מנת לבחור את הטוב עבורכם נסו לברר מיהו המדריך ומה נסיונו בתחום והאם הוא מתפרנס ממסחר במט"ח או מללמד. אם הוא נמצא באפשרות אחרונה עברו לקורס פורקס אחר.

להרחבה בנושא זה ראו קורסים למסחר במט"ח

טופס הצעה עבור מסחר במט"ח

 מסחר במטח
מהו מסחר במט"ח אי התערבות בנק ישראל בשוק המט"ח – קונספציה מוטעית פורומים למסחר במט"ח מסחר במט"ח יתרונות וחסרונות שעות המסחר במט"ח שוק המט"ח מסחר במט"ח - הבנת הניתוח הפנדמנטלי