תשואות קופות גמל
מידע נוסף
אתרים נוספים

קופת גמל הנה למעשה חיסכון בכל מובן. כלקוחות המבקשים לחסוך את מיטב כספם ולהבטיח עתיד פנסיוני טוב יותר, ריכזנו עבורכם מידע אודות קופות גמל מומלצות, כך שתוכלו לערוך השוואה ביניהם, ולבחור באפיק החיסכון הרצוי לכם.

במדינת ישראל פועלות מגוון חברות ניהול קופות גמל. הדרך האובייקטיבית לוודא את פועלן של קופות הגמל היא באמצעות סינון בכלי להשוואת קופות גמל של אגף שוק ההון. המערכת מציגה נתונים אודות התשואות ודמי הניהול שגבתה כל קופת גמל מלקוחותיה בטווח זמן מוגדר, שנה לפחות. כלי עזר מעין זה מסייע לכל לקוח לבחון את הישגי הקופה שלו מול היתר, כמו גם את רמת הסיכון, וגובה דמי הניהול שמשלם לעומת השאר. שקיפות זו מאפשרת לכל אחד מאיתנו לשקול מעבר של קופת הגמל אל קופה מתחרה, ולחזק את הביטחון הפיננסי באופן עצמאי. מערכת גמל נט ידידותית למשתמשים, נגישה, זמינה, ופועלת ללא מטרות רווח, כך שכל אדם מסוגל לדרוש את הפרטים הלגיטימיים הללו, ולנצל את זכותו לקבל גילוי נאות

יחד עם זאת, בתחום ההשקעות מובן כי יש גם מקום לקבל בנושא קופות גמל המלצות מאנשי מקצוע ויודעי דבר. כמובן שכדאי לשקול בכובד ראש כל המלצה, ולא להישען אך ורק עליהן, כי אם להסתמך על כמה שיותר מידע ולבחון תשואות קופות גמל בשנים קודמות. גם כאשר רוב האינפורמציה מתרכזת במערכת ההשוואה בין קופות הגמל, הימנעו מספקולציות המבוססות על תקופות קצרות מועד, היות ואלו לא מבטיחות תשואה זהה גם בעתיד הרחוק יותר.

נכון להיום מנוהלות קופות גמל על ידי גופים פיננסים כמו חברות ביטוח ובתי השקעות, חלקם ידועים יותר, חלקם פחות. כנתוני שירות, ובתחום רווי תחרות, תוכלו לערוך השוואה בעניין הוותק, השירות וניסיונן של קופות הגמל. תוכלו לקרוא חוות דעת ולהתרשם מאופן התנהלותן של קופות גמל מומלצות, שוב, תוך הכרה כי לא תמיד יחסי הציבור של החברה מצדיקים את טיבה, ולהפך. על כן כדאי לקחת את הכל בערבון מוגבל, ולא לפעול אף פעם בצורה פזיזה ובלתי שקולה.

אם ברצונכם לקבל ייעוץ נוסף אודות קופות גמל מומלצות, מלאו טופס ונציגי 4 קופות גמל יחזרו אליכם תוך זמן קצר.

טופס הצעה עבור קופות גמל

קופות גמל
כיצד לבחור קופת גמל תנאים להעברת קופות גמל