תשואות קופות גמל
מידע נוסף

השינויים שהנהיגה ועדת בכר קופות הגמל מאפשרים לך להעביר את חסכונותיך בין קופת גמל אחת לאחרת. מומלץ מאוד להשוואת בין קופות הגמל ולהעביר את כספי הצבירה לקופת הגמל המשתלמת ביותר. זכור, כי העברת קופת גמל לקופה בעלת תשואות גבוהות לאורך זמן תביא לרווח משמעותי על פני תקופת זמן ארוכה. אלו הם כפסי הפנסיה שלך נהג בחוכמה.

כיצד עובד תהליך קבלת הצעה עבור העברת קופת גמל

העברת קופת גמל מבית השקעות אחד לאחר, אינו תהליך מורכב יחד עם זאת זהו תהליך אשר מלווה בחחשות רבים מצד מעביר קופת הגמל. החשש הינו עבור סכום כסף רב אשר מיועד לגיל הפרישה. בתי ההשקעות מכירים את החשש ולכן מלווים את מעביר קופת הגמל בכל התהליך ומספקים מספר אלטרנטיבית לחוסך בהתאם לגילו ובהתאם למידת הסיכון בו החוסך מעוניין. על מנת להתחיל ולקבל הצעות מלא טופס קצר ופשוט בחינם וללא כל התחייבות. מנהלי קופות הגמל ייצרו עמך קשר טלפוני ובפגישה אישית יציגו בפניך את קופות הגמל אשר מנוהלות בבית ההשקעות אותו הם מייצגים.

מידע מקצועי - אודות העברת קופות גמל

עד לשנת 2005 הקיף שוק קופת גמל היה כ-253 מיליארד שקלים, 90% מצבירת הכספים בקופות הגמל היו בבעלות הגופים הבנקאיים, מתוכם 70% בבעלותם של שני הבנקים הגדולים, בנק לאומי ובנק הפועלים. רק 10% מכספי הצבירה היו מופקדים בחברות הביטוח וגופים פרטיים. למעשה בשוק זה הייתה תחרות מעטה ביותר מה שפגע השירות ובתמחור ללקוח. לצורך פתיחת השוק ומתן שירות טוב יותר לחוסך בדמי ניהול תחרותיים החליטה ועדת בכר להוציא קופות גמל מבעלות הבנקים ולהעמידם למכירה לגופים כמו:בתי השקעות וחברות ביטוח.

טופס הצעה עבור קופות גמל

קופות גמל
מהי קופת גמל תנאים להעברת קופות גמל קופות גמל והטבות מס רשימת מנהלי קופות גמל