סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

פוליסת ביטוח רכב נמכרת באמצעות חברות ביטוח וסוכני ביטוח. חברות ביטוח ישירות מוותרות על עמלת הסוכן ומאפשרות לרכוש את הפוליסה באופן טלפוני ישירות מנציג השירות. עם זאת, סוכן ביטוח יכול לייעץ לכל לקוח באופן אישי ולשווק מספר פוליסות ביטוח רכב של חברות שונות ולא להיצמד לפוליסה של חברה אחת בלבד.

במידה וברצונכם לבצע השוואת ביטוח רכב חשבו לזכור כי פוליסת ביטוח רכב חייבת לעמוד בסטנדרטים שנקבעו על ידי המפקח על הביטוח וכל תוספת או שינוי חייב להיות לטובת המבוטח. תוספת זו לרוב תהיה בתשלום. סטנדרט זה מקל על השוואת הפוליסות מפנוי שלמעשה מדובר באותו המוצר.

אם בעבר פוליסת ביטוח נמכרה באותו מחיר אצל כל החברות ואצל כל הסוכן הרי שהיום קיימים פערים משמעותיים בין חברות הביטוח ואפילו בין סוכני ביטוח שונים אשר מוכרים את אותה פוליסת ביטוח.

חלק מהסוכנים יכולים לקבל הנחה משמעותית מחברת הביטוח ובנוסף להקטין את שיעור דמי התיווך שלהם. השוואת פוליסת ביטוח רכב מסוג חובה ניתן לבצע בקלות וביעילות באתר משרד האוצר לצורך החישוב יש להזין פרמטרים אודות הנהג וסוג הרכב.

לביצוע השוואת ביטוח רכב מקיף קלה ונוחה מומלץ להשאיר פרטים אישים באתר פיננסים ומכאן לקבל הצעות מחברות ביטוח שונות ומסוכנים שונים וכך לבצע השוואת מחירים נוחה ומהירה כל זאת כמובן, ללא כל התחייבות. ביצוע השוואה הינה חשובה, עלות פוליסה הינה משמעותית.

ביטוח רכב חדש ביטוח נהג חדש השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח לנהג צעיר מהן הקטגוריות המרכיבות ביטוח רכב מליסינג ממה מורכבת פוליסת ביטוח לרכב מסחרי פוליסת ביטוח רכב לדתיים ושומרי שבת

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב