סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

מי זוכר שעד לפני לא מעט שנים תעריף הביטוח היה אחיד ונגזר מנפח מנוע הרכב. ביטוח רכב חובה שולם להתאגדות של חברות ביטוח ולא היה פתוח לתחרות כמהו גם ביטוח מקיף וביטוח צד ג לרכב.

למזלנו כל זה היסטוריה והיום השור פתוח לתחרות והמחיר נקבע לפי אופי הנהג והרכב כך שנהגים זהירים משלמים פחות עבור ביטוח הרכב ונהגים בעלי היסטוריה של תאונות או פוטנציאל לשכזה ישלמו יותר עבור ביטוח רכב.

כאשר פונים לסוכן ביטוח או לאחת מחברות הביטוח הישיר אתן נאלצים לעשות על סידרה ארוכה של שאלות מתישה אודות הנהג והרכב ולבסוף לשלוח גם טופס "העדר תביעות" בשלוש השנים האחרונות על מנת להעיד שלא תבעת את חברות הביטוח הקודמות בשלוש השנים האחרונות. כל השאלות הללו אומנם מעיקות אך הן קובעות את מידת הסיכון של הנהג ומכאן את עלות הביטוח. עדיף לענות של סדרה ארוכה של שאלות ולחסוך כסף רב מהעלות השנתית.

קביעת מאפיינים אישים לכל נהג ופתיחת התחום לתחרות הביאה שינוי מבורך לכל משק כלכלי תחרות בין חברות הביטוח ובין המשווקים קרי סוכני הביטוח התפתחה תחרות הוגנת שבמרכזה הנהג המבטח התחרות גרמה לירידת מחירים משמעותית ובנוסף שימת דגש על שירותיות וטיפול בתביעות.

ביחד עם פוליסת הביטוח ניתן לקבל חבילת שירותים כמו רכב חלופי שירות VIP במקרה של תאונה הכולל הגעת נציג של חברת הביטוח למקום התאונה. על מנת להיות מכל אלו חשוב להשוואת בין הצעות עבור ביטוח רכב. באמצעות אתר פיננסים ניתן למלא טופס פשוט וקצר, בחינם וללא כל התחייבות וקבל 4 הצעות מחיר עבור ביטוח רכב מסוכנויות ביטוח, סוכני ביטוח וחברות ביטוח שונות.

תחרותיות בתחום ביטוח רכב האם חייבים לרכוש את כל ביטוחי הרכב מאותה חברה השוואת ביטוח רכב ביטוח לרכב לנשים ביטוח לרכב המונע בגז

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב