מסלולי השקעה
מידע למשקיע

מי שחושב להשקיע את כספו על מנת להרוויח באמצעות השקעות נדל"ן צריך לדעת דבר או שניים בטרם יעשה זאת. במאמר הבא נביא את השאלות והתשובות בנושא, למי מתאימה השקעה מעין זו, כמה ואיך עושים כסף מזה.

מהן השקעות נדל"ן

השקעות נדל"ן הן למעשה הרווח הנוצר מהשכרת נכס שבידינו, באמצעות הזרמת כסף מזומן על בסיס חודשי. ההשקעות בנדל"ן נחשבות לכלי מצוין, פשוט ומבטיח, בעיני המשקיעים. כמו כן ניתן למכור את הדירה או הנכס, ואזי שהרווח הכספי תלוי בפערי המכירה לעומת הרכישה המקורית, בדומה למסחר במניות והתנהלות בבורסה.

יתרונות ההשקעה בנדל"ן

יחסית לתחום ההשקעות, השקעה בנדל"ן נחשבת למקור הכנסה פסיבי, ויתרה מכך, עצמאי לחלוטין. החישוב של הרווח מחושב על פי תשואה וזמן החזר ההשקעה, מרגע שכיסינו את ההוצאות עבור רכישת הנכס, ניתן לחשב את הרווחים שהפקנו הודות להשקעה. כל זמן שהנכס מושכר, נהנים בעליו מהכנסה חודשית קבועה,הטבות מס בגין ההשקעה והוצאות מוכרות,וכן, כפי שנהוג לכנות: "תזרים מזומן קבוע".
יתרון נפלא שהשקעות הנדל"ן הנו שניתן גם להעצים ולהגביר את ערכו של הנכס, באמצעות שיפוץ הדירה, תמורות במיקום הנכס, או אפילו תזמון נכון. חשבו כמה הרוויחו מי שהשקיע בנכסים בתל אביב לפני עשרות שנים, והיום יכול לנוח על זרי הדפנה. כל מה שעל המשקיע לעשות הוא לכוון ולמצוא את ההשקעה הראויה, השאר יבוא בעצמו. זאת ועוד, גם למי שאין ברשותו סכום גבוה להשקעה, יוכל להלוות מהבנק את הסכום לטובת השקעה בנדל"ן, כלומר באמצעות מינוף.

השקעות נדל"ן בחו"ל

דרך נוספת להגדיל את טווח ההשקעות הוא ניהול השקעות נדל"ן בחו"ל. כיום ניתן למצוא ישראלים רבים שהחלו לעסוק בהשקעות נדל"ברומניה, קנדה וארה"ב. השקעות אלו מיועדות למי שמכיר את קהל היעד על בוריו, וידע למצוא רוכש לנכס שבבעלותו בתוך זמן קצר ובמינימום סיכונים והפסדים.

מלאו טופס והשוו הצעות מבתי השקעות מובילים

השקעות

ניתן לפנות למשרד ייעוץ נדל"ן על מנת להבטיח השקעות מניבות, ובכל מקרה רצוי לקבל ידע מקצועי מבעל ניסיון טרם רכישת נדל"ן להשקעה.

מהי תעודת סל? מה עושים עם הכסף שלנו בבית ההשקעות? קרן נאמנות כספית