תעודות סל

מעוניין להשקיע בתעודות סל? תן לגופים הפיננסים להתחרות עליך!

שוק תעודות הסל צבר תאוצה בשנים האחרונות ומאפשר לך "לקנות" מדד בלי הטרחה והעלות שברכישת כל נכסי הבסיס. כיום, במקום לרכוש את כל הנכסים הכלולים במדד ניתן פשוט לרכוש נייר ערך אחד (תעודת הסל) הנסחר בבורסה שעושה את העבודה בשבילך! התחרות בין מנהלי התעודות רבה ומאפשרת לך לבחור בין מגוון רב של תעודות ובתי השקעות את תעודת הסל אשר מתאימה באופן הטוב ביותר להעדפותיך. מעוניין לקבל הצעות מבתי השקעות עבור תעודות סל? מלא את הטופס משמאל וקבל מספר הצעות אטרקטיביות מבתי השקעות מובילים.

תעודות סל
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור תעודות סל
תעודות סל
כיצד זה עובד

בטופס משמאל בחר באפיק ההשקעה המבוקש ומלא את פרטי יצירת הקשר עימך. בהתאם לבחירתך, בתי השקעות נבחרים יפנו אליך עם הצעה מתאימה.

באופן זה תוכל להשוואת בין מגוון הצעות לניהול כספך. השירות הינו בחינם וללא כל התחייבות.

כלים פיננסים
השקעות
מסחר במט"ח
חוזים עתידיים
כלים למשקיע
בתי השקעות
בנקים למשכנתאות

תהליך קבלת הצעות עבור תעודות סל

תעודות סל

מהו תהליך קבלת הצעה עבור תעודות סל?

מלא את פרטיך בטופס ההצעה, פרטיך ישלחו ישירות לבתי השקעות אלו יצרו עמך קשר טלפוני ויציעו את שירותיהם. קבלת הצעה הינה בחינם וולא כל התחייבות. ניציג מטעם בית ההשקעות יסמרו בטלפון פרטים ראשוניים ובמידה ויש צורך יתאם פגישה בנושא תעודות סל עם יועץ השקעות מטעם בית ההשקעות, הלקוח יכול לקבוע מספר פגישות ומתכון לבחור את ההצעה הרלוונטית עבורו.

תעודות סל

מהי תעודת סל?

אחד התחומים שתופס תאוצה בענף ההשקעות בשנים האחרונות הוא תעודות סל. בתי השקעות רבים מציעים לנו לרכוש או להשקיע בתעודת סל. מהי תעודת סל? ומהם היתרונות והחסרונות בהשקעה כזו.

 

תעודות סל - שאלות ותשובות

תעודות סל

אלו סוגי תעודות סל קיימים?

תעודות סל מניות – עוקבות אחר ההתפתחות במדדי המניות בארץ ובחו"ל, כאשר מחירן של תעודות סל הנסחרות בחו"ל יושפע מהתנודות במטבע הזר ובמטבע המקומי. עם זאת, ישנן תעודות סל אשר נסחרות רק בשקלים ואינן מושפעות מהמט"ח.

תעודות סל אגרות חוב (אג"ח) - עוקבות אחר מדדי אגרות חוב ממשלתיים וקונצרניים.

תעודות סל מטבע חוץ (מט"ח) - מכונות גם תעודות התחייבות, והן עוקבות אחר שערי מטבע. מחיר תעודות סל אלו מושפע משני פרמטרים והם שער המטבע הרציף וגובה הריבית.

תעודות סל סחורה – עוקבות אחר מחירי סחורות שונות, דוגמת זהב, נפט, גז וכדומה. בכדי לסחור בתעודות סל מסוג זה, יש צורך לסחור בחוזים עתידיים המונפקים ע"י החברות השונות.

תעודות סל מורכבות – מורכבות משני סוגים: תעודות סל בעלות הרכב קבוע ותעודות סל בעלות הרכב משתנה.

תעודות סל בחסר (שורט) – מתאימות למשקיעים המעוניינים להגן על תיק ההשקעות שלהם מפני ירידות, או כאשר מעוניינים להרוויח מירידות בשוק ההון.