סוגי הלוואות
כלים נוספים
קבוצת ישראכרט מידע אודות:

קבוצת ישראכרט

אודות הקבוצה

קבוצת ישראכרט הוקמה בשנת 1975 והיא מאגדת ארבע חברות הפועלות בתחום אמצעי התשלום כענף ייחודי בפעילות החוץ - בנקאית הקמעונאית במסגרת השירותים והמכשירים המוצעים ללקוחות.

מוצרים ושירותים

מגוון המוצרים מקיף רשת רחבה של מוצרים המשווקים על ידי החברות ישירות ובאמצעות שבהסדר, וכן מוצרים בנקאיים המיוצרים על ידי הקבוצה עבור הבנקים ובכלל זה, הבנקים כרטיסים למשיכת מזומנים והפעלת הסדרי אשראי בתוכנית ישראקרדיט. לקבוצה מעל 100,000 בתי עסק השותפים לפעילות בתחום אמצעי התשלום ומכבדים את הכרטיסים הן של ישראלים והן של תיירים הבאים מחו"ל.

שירות, איכות קידמה ומצוינות

כקבוצה מובילה, העוסקת בכרטיסי אשראי ובאמצעי תשלום אלקטרוניים, ישראכרט שואפת לשפר ולחדש לטובת לקוחותיה.

מחזיקי כרטיסים

מעל שניים וחצי מיליון מחזיקי כרטיסים של הקבוצה נהנים מהיצע רחב של שירותים, הטבות והצעות. ישראכרט מנפיקה מגוון רחב של כרטיסים הכולל: כרטיסים לעסקים ולתאגידים, כרטיסים בינלאומיים, וכרטיסי גולד ופלטינה. ישראכרט מובילה את השוק בתחום הפיתוח וההפצה של כרטיסי אשראי מועדוניים, תוך שיתוף פעולה עם ארגונים וגופים מובילים.

ניתן לסווג כרטיסים אלה לחמישה סוגים: סגנון חיים, תרבות ופנאי (כרטיסים לצעירים, לחיילים, לסטודנטים, לחברה להגנת הטבע), חברות ותאגידים (כרטיסים לעסקים, לתאגידים, לעובדים או לארגונים גדולים), ארגונים של בעלי מקצועות חופשיים (עורכי דין, רואי חשבון ומורים), מועדוני צרכנות, מועדוני לקוחות לקמעונאים.

תוכנית הכוכבים למחזיקי הכרטיסים

ישראכרט מפעילה את תוכנית הכוכבים המאפשרת למחזיקי הכרטיסים לצבור כוכבים, אותם ניתן לממש במבחר רחב של הטבות, כולל טיסות, חבילות נופש, אירועי פנאי ותרבות, מוצרי צריכה ועוד. לקבוצה הסכמים עם חברות תעופה המציעות ללקוחות נאמנים להמיר את הכוכבים למיילים עבור כרטיסי טיסה.

כמו כן ישראכרט מציעה ללקוחותיה מידי חודש מבצעים רבים, כולל הנחות והטבות, תשלומים ודף קופונים המצורף לדיוור החודשי. ישראכרט מציעה שירותים נוספים רבים לרווחת לקוחותיה, כולל ביטוח נסיעות חו"ל, משיכת מזומן בשעת חירום, שירותי מידע ואישורים. שירותים אלה ניתנים על ידי מאות עובדים מקצועיים, מנוסים ומיומנים של הקבוצה, הנעזרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

שירותים חדשים וטכנולוגיה מתקדמת

ישראכרט מפתחת ומיישמת בהתמדה טכנולוגיות חדשות לשיפור השירות ללקוחות. השירותים המתקדמים כוללים את כרטיס הדלקן – התשלום האלקטרוני לציי רכב של חברות. בשנים האחרונות ישראכרט פרצה דרך בהפעלת מגוון שירותים שיווקיים וטכנולוגיים, כולל כרטיס הפלטינה הייחודי – ללקוחות האמידים יותר. ישראכרט הייתה הקבוצה הראשונה בישראל שפיתחה והציעה כרטיס אשראי משולב עם כרטיס חיוג בינלאומי וכן כרטיסי Single Purpose, כרטיס אשראי ייחודי למספר רשתות המאפשרת קניות רק אצלן.

טופס הצעה עבור הלוואות

הלוואות

כמו כן, מציעה הקבוצה למחזיקי הכרטיסים אפשרות לבחור את תאריך החיוב מתוך ארבעה תאריכים בכל חודש. הקבוצה פועלת לפיתוח עסקים ופעילויות חדשות בתחומים שונים, כולל טכנולוגיית כרטיס חכם, יישומי Business to Business ו – Person to Person. ישראכרט הינה בעלת מניות ב- Store Alliance, חברה המתמחה בפתרונות EDI מתקדמים בזירת המסחר בין עסקים (B2B).

כלל מימון אישי לאומי קארד כאל מימון ישיר