מסלולי השקעה
מידע למשקיע
אינפיניטי בית השקעות מידע אודות:

אינפיניטי
בית השקעות

קבוצת אינפיניטי הינה קבוצת ההשקעות הגדולה בישראל הפועלת ללא ניגודי עניינים. הקבוצה אינה מנהלת מוצרים משל עצמה כגון קרנות נאמנות או תעודות סל, אינה עוסקת בחיתום ואינה מנהלת תיק השקעות עצמי פעיל. כפועל יוצא, כל ההחלטות הניהוליות של הקבוצה מכוונות על פי צרכיו של כל לקוח והתשואה המושגת עבורו הינה תשואה ללא ניגוד עניינים.

אינפיניטי ניהול תיקי השקעות (בישראל ובעולם) בע"מ

מנהלת תיקי השקעות בהיקף של כ- 6 מיליארד ₪ ומשרתת אלפי לקוחות, ביניהם רשויות וגופים ממשלתיים וציבוריים, חברות ציבוריות ופרטיות, מלכ"רים ולקוחות פרטיים רבים מכל קצוות המשק, בהם בעלי מקצועות חופשיים, שכירים, פורשי צבא ורבים אחרים.

אינפיניטי ניהול קרנות השתלמות וקופות גמל בע"מ

הינה חברת ניהול ההשתלמות והגמל בקבוצת אינפיניטי אשר מנהלת תיקי השקעות, חיסכון פנסיוני (קרנות השתלמות, קופות גמל וקופות פיצויים) ופנסיה (קופת הגמל המרכזית לקצבה של חברת החשמל לישראל בע"מ) בהיקף של כ- 28 מיליארד ₪. שיטת אינפיניטי לניהול השתלמות וגמל ©IRA: שיטת אינפיניטי מאפשרת לחוסך לנהל את קרן ההשתלמות/ קופת הגמל כמו תיק השקעות המשלב מסלולי השקעה עוקבי מדד מניות ומדדי ייחוס באג"ח, במינון המותאם על ידי ועבור החוסך.

1. אינפיניטי גמל סל 100 - מסלול מניות אשר עוקב אחר מדד ת"א.
2. אינפיניטי גמל סל בונד- שלושה מסלולים העוקבים אחר מדדי ייחוס באג"ח: אג"ח מדינה, אג"ח מדינה וקונצרנים, אג"ח חברות.
3. אינפיניטי מסלול כללי - מסלול השקעה דינאמי, המשלב מרכיב סולידי המבוסס אג"ח מדינה וקונצרני ומרכיב מנייתי העוקב אחר מדד ת"א 100.

מלאו טופס והשוו הצעות מבתי השקעות מובילים

השקעות

חזרה לדף בתי השקעות

אינפיניטי בית השקעות

טלפון 09-9576000 | פקס 09-9577333
רח' המנופים 8, הרצליה פיתוח
דוא"ל : infinity@infinity.co.il
אתר אינטרנט: http://www.infinity.co.il/

הלמן אלדובי פרוקסימה בית השקעות פריזמה בית השקעות אקסלנס נשואה בית השקעות מיטב בית השקעות