סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

ביטוח רכב ומס אופנוע

מנתוני משרד האוצר ואגף שוק ההון לשנת 2010 עולה כי כל בעלי הרכבים הפרטיים בארץ נאלצים לשלם "מס אופנוע" במסגרת פוליסת ביטוח חובה. התשלום הנוסף, המכונה מס אופנועים, יכול להגיע עד לסכום של מאה שקלים ומטרתו לסבסד את עלות תאונות הדרכים של אופנועים ורכבים דו-גלגליים שונים וזאת בכדי למנוע הפסד של חברות הביטוח.

חברות הביטוח שזכו במכרז עובדי המדינה

חברות הביטוח, הראל, שירביט וכלל זכרו במכרז החשב הכללי לביטוח רכבי עובדי המדינה לשנת 2008 הצפי לפרמיה הינו 125 מיליון שקל.

חברת הביטוח מגדל תמכור ביטוח באינטרנט

חברת מגדל הודעה שתחל במכירת ביטוח רכב חובה באמצעות האינטרנט. המשנה למנכ"ל החברה, הודיע בכנס הארצי של סוכני הביטוי האלמנטרי (ביטוח רכב, ביטוח דירה ורכוש) על השינוי המעניין והמרענן עבור חברת ביטוח מסורתית.

ביטוח רכב ורכישת רכב בחברת שלמה CAL

חברת שלמה cal פתחה במבצע ליסינג פרטי לרכבי מודל 2009. במסגרת המבצע ללקוח אשר ירכוש רכב חדש באמצעות ליסינג פרטי יקבל פוליסת ביטוח רכב חובה לשנה במתנה ובנוסף הנחה של 500 שקלים ברכישת ביטוח מקיף אצל שלמה חברה לביטוח.

מזוז מתנגד לפשרה בתביעה הייצוגית נגד הראל ביטוח

במאי 2006 הוגשה לבית המשפט בקשה לאשר תביעה ייצוגית נגד הראל בטענה כי חברת הביטוח לא הציגה בפני המבוטחים בפוליסת ביטוח רכב כי היא מחשבת את תגמולי ביטוח בגין גניבה או אובדן באמצעות משתנים מיוחדים המפחיתים את ערך הרכב.

9,000,000 בקמפיין טלוויזיה חדש לביטוח רכב

בסרט הפרסומת ניראה דויד הכי טוב עם מאמן הכדורגל יצחק שום בטיול ספארי באפריקה שניהם מחפשים את התגלית החדשה בכדורגל. מביב הרכב בו נם נמצאים מתגודדים אריות.

ביטוח רכב של חברת שלמה בסניף רמי לוי

שלמה חברה לביטוח תחל לשווק פוליסות ביטוח רכב וביטוח דירה בסניפי הסופרמרקט של רמי לוי. מדובר בשיתוף פעולה ראשון בין שלמה שמלצר, בעלי שלמה חברה לביטוח, ורמי לוי, בעלי רמי לוי – שיווק השקמה.

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב

ביטוח רכב לנשים ואפליה בחישוב הפרמיה

התחילת חודש מרס השנה קבע בית משפט באירופה כי אין לגבות פרמיה נמוכה מנשים בטענה שמדובר באפלייה. כידוע, חברות הביטוח השונות מחשבות את גבוה הפרמיה (עלות דמי ביטוח) עבור הפוליסה בהתאם לחישובים סטטיסטיים ובדיקת מידת הסיכון הפוטנציאלי של המבוטח.

ביטוח ישיר תחל לשווק ביטוח רכב בברזיל

ההשקעה הכוללת בחברה החדשה עומדת על 850 מיליון ש"ח כאשר לחברת ביטוח ישיר שמורה הזכות להגדיל את חלקה בחברה מ-25% ל-35% בפרק זמן של שש שנים. החברה תשווקת פוליסות ביטוח רכב באופן ישיר והיא תמקד את פעילותה בדרום ודרום-מזרח ברזיל.