סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

15.3.11 | חברת הביטוח כלל בריאות החלה לשווק באחרונה פוליסת ביטוח בריאות ראשונה מסוגה בארץ, אשר קושרת בין מצבו הבריאותי של המבוטח לגובה הפרמיה. הפוליסה החדשה תאפשר למבוטחים בריאים לשלם פרמיה נמוכה יותר עבור ביטוח בריאות.

ביטוח בריאות פרטי עולה למבוגר בגיל 40-45 כ-150 ש"ח לחודש כשלרוב הפוליסה כוללת ביטוח אחריות מורחב, רופא מנתח, תרופות הנמצאות מחוץ לסל הבריאות ועוד. מבוטחים אשר ינהלו אורח חיים בריא יוכלו לחסוך 20% מהתשלום החודש וזוגות יוכלו לחסוך כ-70 שקלים בחודש.

בכדי להעריך את מצבו הבריאותי, יתבקש המבוטח לענות על שאלון רפואי הכולל פרטים שונים דוגמת, גובה, משקל, גיל, הרגלי תזונה ושתייה, עישון, פעילות גופנית וכדומה. לאחר עיבוד השאלון יקבעו את מידת הבריאות של המבוטח ואת שווי ההטבה שיקבל על הפרמיה.

בנוסף להטבה בגובה הפרמיה, יוכלו המבוטחים לרכוש מנוי מוזל ברשת הולמס פלייס טו גו. מחיר מנוי רגיל עומד על 59 ש"ח לחודש בעוד שרוכשי ביטוח בריאות של כלל יהנו ממנוי שנתי בעלות חד פעמית של 99 ש"ח.

טופס הצעה עבור ביטוח בריאות

ביטוח בריאות
הכללית תעניק משקפיים במתנה לילדים ביטוח סיעודי - הכללית עושקת את מבוטחיה קופות החולים מטעות את הציבור מאוחדת מונעת ממבוטחיה תרופות הנמצאות בסל