סוגי ביטוח
מידע ביטוחי

מקבץ חדשות ביטוח בריאות. אתר פיננסים איגד למענכם מספר חדשות מקצועיות מתחום ביטוח בריאות, במטרה לסייע לכם לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם. אם ברצונכם להשוות ולרכוש ביטוח בריאות קבלת ריבוי הצעות תעזור לכם להגיע להחלטה נכונה

הכללית תעניק משקפיים במתנה לילדים

הכללית תעניק משקפיים במתנה לילדים כהמלך ראשון נגד הביקורת על ביטוח בריאות פרימיום. משרד הבריאות קבע לאחרונה כי ביטוח בריאות פלטיניום של קופת חולים כללית יקר ביחס לשירותים הניתנים במסגרתו.

ביטוח סיעודי - הכללית עושקת את מבוטחיה

במהלך יולי 2010 השיקה הכללית פוליסת ביטוח בריאות סיעודי במשותף עם חברת הביטוח דקלה תחת השם סיעודי מושלם פלוס. לאחר השקת הפוליסה החדשה, ביטלה הכללית באופן חד צדדי את הפוליסה השינה והעבירה אוטומטית את כל הוראות הקבע של המבוטחים לטובת הביטוח החדש.

קופות החולים מטעות את הציבור

בדו"ח חדש שהוזמן ע"י ארגון אמון הציבור עולה כי חברות הביטוח וקופות החולים משווקות פוליסות ביטוח בריאות תוך הטעיית הציבור והסתרת מידע. רופאים בכירים מתריעים בדו"ח כי יש להגביר את השקיפות בפרסומים ולמנוע הטעייה מתמשכת של הציבור.

מאוחדת מונעת ממבוטחיה תרופות הנמצאות בסל

מאוחדת מונעת ממבוטחיה תרופות הנמצאות בסל הבריאות בניסיון לחסוך כסף, כך לפי משרד הבריאות. הנהלת משרד הבריאות קבעה כי קופת חולים מאוחדת מונעת ביודעין תרופות הכלולות בסל הבריאות ומסכנת בכך את בריאות המבוטחים - כל זאת בניסיון לחסוך כסף על גב הציבור.

טופס הצעה עבור ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

כלל משווקת ביטוח בריאות חדש

חברת הביטוח כלל בריאות החלה לשווק באחרונה פוליסת ביטוח בריאות ראשונה מסוגה בארץ, אשר קושרת בין מצבו הבריאותי של המבוטח לגובה הפרמיה. הפוליסה החדשה תאפשר למבוטחים בריאים לשלם פרמיה נמוכה יותר עבור ביטוח בריאות.