סוגי הלוואות
כלים נוספים

בנק לאומי מצטרף לגל הירוק ששוטף אותנו לאחרונה ומציע הלוואות בתנאים מועדפים לרוכשי רכב היברידי. כידוע, צריכת הדלק של רכב היברידי נמוכה משמעותית מהצריכה הממוצעת של רכב רגיל ועל כן הוא נחשב חסכוני וידידותי לסביבה.

יתרונות רכב היברידי

חיסכון ניכר בדלק שיכול להגיע עד 50% וכתוצאה מכך חיסכון בכסף. בנוסף, מכונית היברידית נחשבת למכונית ירוקה (ידידותית לסביבה) כיוון שהיא מפחיתה באופן ניכר את זיהום הסביבה ופליטת מזהמים והיא גם שקטה יותר כאשר משתמשים במנוע חשמלי.

תנאי הלוואה לרכב היברידי

תנאי ההלוואה לרוכשים רכב היברידי (מנוע חשמלי הפועל לצד מנוע בנזין) הם: מימון עד 80% משווי הרכב, גביית ריבית פריים בלבד, אפשרויות החזר של עד 60 תשלומים חודשיים שווים והטבה מיוחדת של 50% על עמלת האשראי ובטחונות.

אם ברצונכם לקבל הלוואה לרכב היברידי, עליכם לפנות לסניף בנק לאומי הקרוב אליכם עם הפניה מתאימה מהיבואן. כדאי לדעת שהמבצע מוגבל בזמן ואמור להסתיים בסוף שנת 2011. כמו כן, הלוואה מוצעת אך ורק ללקוחות פרטיים עבור רכישת רכב פרטי ואין היא תקפה עבור רכבי ליסינג וכדומה.

אם ברצונכם לרכוש רכב היברידי או מכונית ירוקה אחרת, מומלץ לערוך השוואת מחירים בין מספר בנקים שונים עבור הלוואה לרכב היברידי. מרבית הבנקים הפועלים בישראל מציעים הלוואות לרכב כאשר תנאי ההלוואה משתנים (גובה הלוואה מקסימלי, תקופת החזר, פריסה לתשלומים, גובה ריבית וכו') ולכן חשוב לערוך השוואה מקיפה.

אתר פיננסים מאפשר לכלם לקבל הצעות מחיר עבור הלוואה לרכב היברידי, בחינם וללא התחייבות. מלאו את הטופס משמאל ותוכלו לקבל עוד היום הצעות משתלמות במיוחד מחברות ובנקים מובילים.

קבוצת קל אוטו פתחה סניף חדש ברחוב המסגר

טופס הצעה עבור הלוואות

הלוואות