מסלולי חיסכון
כלים לחוסך

בנק הפועלים משיק סדרת תוכניות חיסכון לטווח בינוני וארוך המיועדות בעיקר לילדים ובני נוער. במסגרת הקפיין השיווקי החליטו להחזיר לפעילות את דן חסכן, אותה דמות נוסטלגית ששימשה כתוכנית חיסכון לילדים בשנות השישים המאוחרות. הקמפיין ילווה בפרסום בטלוויזיה, באינטרנט ובשלטי חוצות.

בכוונת הבנק לעודד את הדור הצעיר לפתוח תוכניות חיסכון, ואחת הדרכים להשגת מטרה זו היא חלוקת מאות אלפי קופות חיסכון של דן חסכן לילדים ברחבי הארץ. מבצע חלוקות קופות החיסכון אמור לצאת לפועל בסביבות חג החנוכה, במקביל להקמת אתר אינטרט ייעודי והעברת הרצאות בפני תלמידים בבתי ספר אודות חשיבות החיסכון.

בנק הפועלים משיק תוכנית חסכון לטווחים של שלוש עד חמש עשרה שנים, בעלת מספר נקודות יציאה עם תום שלוש שנות חיסכון. תוכנית החיסכון מאפשרת גמישות בהפקדות, כך שניתן להפקיד גם באמצעות הוראת קבע או ע"י הפקדה חד פעמית.

ישנן שלוש תוכניות חיסכון עיקריות במסגרת קמפיין דן חסכן:

דן חסכן למצווה

תוכנית חיסכון המיועדת לתשלום חגיגות בת ובר המצווה, כאשר הפקדת המינימום עומדת על מאה שקלים בחודש. זוהי תוכנית חיסכון לטווח של 13 שנים.

דן חסכן לחייל

תוכנית חיסכון המספקת השלמת הכנסה לחיילים לאורך תקופת הגיוס. זוהי תוכנית חיסכון לטווח של עשר שנים.

דן חסכן להשכלה

תוכנית חיסכון המיועדת לתשלום שכר לימוד סטודנטיאלי. זוהי תוכנית חיסכון לתקופה של עשר שנים.

טופס הצעה עבור תוכנית חיסכון

תוכנית חיסכון

דן חסכן לחתונה

תוכנית חיסכון שמטרתה לממן בעתיד את חתונת הילד ואת כל ההוצאות הנלוות לה. זוהי תוכנית חיסכון לטווח של שמונה שנים.

דן חסכן לדירה

תוכנית חיסכון עם ריבית עולה, אשר תספק לחוסך בתוכנית זו זכאות למשכנתא בריבית מועדפת. זוהי תוכנית חיסכון לטווח של 15 שנים.

בשנים האחרונות ירד שיעור החיסכון בישראל, גם בעקבות מיסוי תוכניות החיסכון וגם בשל התנודות בבורסה בין השנים 2003-2007 – אך בבנק הפועלים טוענים כי הציבור הישראלי מבין את חשיבותה של תוכנית חסכון, ובהשוואה לארצות הברית אנו נחשבים חסכנים יותר (שיעור החיסכון בארץ עומד על 14% בעוד בארצות הברית הוא עומד על 5% בלבד).

תוכניות חיסכון

קבל 4 הצעות וערוך השוואה עוד היום

תוכנית חיסכון מפתח דיסקונט בנק ירושלים במבצע פיקדון חדש