סוגי הלוואות
כלים נוספים
לאומי קארד מידע אודות:

לאומי קארד

לאומי קארד העוסקת בהנפקה וסליקת כרטיסי אשראי ופיתוח פתרונות תשלום, הנה אחת מחברות כרטיסי האשראי המובילות בישראל ונמצאת בבעלות מלאה של בנק לאומי.

כחברה חדשנית ומובילה בתחומה, לאומי קארד מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות תשלום באמצעות כרטיסי אשראי מקוריים וסדרה של מוצרי אשראי מן החדישים ביותר בשוק האשראי בישראל. החברה מנפיקה ומשווקת כרטיסי אשראי של ויזה, מאסטרקארד ואמריקן אקספרס ומציעה חבילות אטרקטיביות למחזיקי כרטיס ופתרונות סליקה ואשראי אטרקטיביים לעסקים.

את פעילותה ממקדת לאומי קארד עבור הצרכן, ובמסגרת זו מציעה אף יותר מוצרים ייחודיים המותאמים לצרכיו והמעניקים לו ערך מוסף אמיתי. מוצרים אילו כוללים בין היתר מבצעים משתלמים על מגוון שירותים ומוצרים, מסגרת אשראי נוחה, אשראי חוץ-בנקאי ללקוחות כל הבנקים על בסיס כרטיס המולטי והלוואות אטרקטיביות למטרות שונות ומגוון רחב של הטבות פיננסיות.

טכנולוגיה מובילה ושירות מנצח - מאז הקמתה, השקיעה לאומי קארד משאבים רבים בבניית מערכות תפעוליות ושיווקיות מובילות. מערכות אילו כוללות בין היתר מערכות מידע אינטרנטיות מתקדמות ומאובטחות, מערכות מעקב אחר טיפול בתלונות הלקוח ומערכות ניהול ידע בארגון. כמו כן, מקפידה החברה להשקיע בהכשרה מתמדת של כוח אדם איכותי, אשר יוצר מערך שירות לקוחות המאופיין בסטנדרט שירות גבוה ביותר. כראייה לכך, זכתה לאומי קארד במקום הראשון בתחרות השירות ללקוח של ארגון המי"ל בקטגוריית ביטוח ופיננסיים בשנת 2003.

לאומי קארד גאה במחויבותה לקהילה ובמסגרת זו מושיטה יד לאוכלוסיות חריגות ולטיפוח דור העתיד. בתחום הראשון, מאמצת החברה את כפר עופרים, שהוא בית לחיים עבור עשרות אוטיסטים בוגרים. בתחום טיפוח דור העתיד, מאמצת החברה, בין היתר, בי"ס יסודי בשכונת מצוקה, ומעניקה במסגרת מועדון ה- Student Card מלגות לסטודנטים נזקקים ולסטודנטים התורמים לקהילה.

לאומי קארד מאמינה כי מחויבות זו לא רק מחזקת את האוכלוסיות הנתמכות אלא מחזקת אותה כחברה מובילה, היות והמעורבות הישירה של העובדים בפעילויות ההתנדבותיות יוצרת הזדהות ומחדירה גאווה, ולכן מעניקה בסיס איתן לקיומה.

כלל מימון אישי קבוצת ישראכרט כאל מימון ישיר

טופס הצעה עבור הלוואות

הלוואות