סוגי הלוואות
כלים נוספים

אני לקוח של שני בנקים בנק הפועלים ובנק דיסקונט לאחרונה כל אחד מהבנקים מציע לי לקחת הלוואות בתנאים נוחים דרך אתר האינטרנט, ללא פניה לפקיד בסכומים של 30-70 אלף שקל. כמעט בכל פעם שאני גולש בתא הבנקים אני נחשף לפרסומים שמציאות לי לקחת הלוואה לכל מטרה ללא ערבים במהירות בקלות ובאופן מידיי.

האם בנק מציע הלוואות כאלה לכל הלקוחות שאלתי?

בנק בו אתה מנהל את חשבון העו"ש מכיר את ההכנסות שלך ממשכורות ומכיר את ההוצאות ברגע שהבנק מזהה ומסמן אותך כלקוח טוב עבורו, כלומר ללא סיכון פיננסי יכול לבנק להציע הלוואות במסלולים נוחים, הלוואות אלה מיועדות ללקוחות טובים אשר מעוניינים לשדרג את החיים, לקחת חופשה לצאת לטיול לשף את הדירה או לרכוש רכב. הם לא היו יכולים לעשות זאת ללא מינוף. באמצעות הלואה כזו הם יכולים לעשות זאת באופן מיידי והבנק בטוח באופן סטטיסטי כי ההלוואה תוחזר במועד.

לצורך בדיקת יכולת ההחזר של הלקוח לטובת גופים פיננסים אחרים בשוק הבנק בו מתנהל חשבון המשכורת מפיק עבור כל לקוח שלו באופו אוטומטי ת.ז. בנקאית. באמצעות אתר האינטנרט של הבנקים ניתן להדפיס את המסמך ולהציג אותו לנותני הלוואה מתחרים

הבנקים אוהבים להעמיד הלוואות לאותם לקוחות שיעמדו בהלוואה אם אתה חושבים שאתם כאלה יצלו זאת ועמוד על המקח וקבלו הטבות ברירית.

למידע נוספת אודות תעודת זהות בנקאית

כיצד הבנק מחשב את גובה החזר הלוואה

טופס הצעה עבור הלוואות

הלוואות