כלים
כלים למשקיע

בישראל פועלות מכללות רבות המציעות מגוון קורסי שוק ההון. מכללות שוק ההון מציעות קורסים שתכליתם משתנה. ישנם קורסים המכינים את תלמידיהם לקראת בחינות הסכמה של רשות ניירות ערך וישנם קורסים שנועדו להעמקת הבנתם של התלמידים בתחומים הפיננסיים השונים.

מתעניין בלימודי שוק ההון? השווה בין מכללות שוק ההון. למד מהם הקורסים שמציעה כל מכללה וכיצד הקורסים מתאימים לדרישותיך. להלן רשימה של מכללות שוק ההון הפועלות בישראל:

מכללת פסגות

מכללת פסגות - מכללת פסגות נוסדה בשנת 2005 ע"י שני אנשי שוק הון - יניב ארביב ורועי ראובן. מטרת המכללה להעניק הכשרה פרקטית לסוחרים בשוק ההון. המכללה היא גוף עצמאי שאינו מופשי מבתי השקעות למינהם ובכך שומר על אובייקטיביות.

המרכז להשכלה פיננסית

המרכז להשכלה פיננסית - מרכז להשכלה פיננסית מספק לתלמידיו חווית למידה איכותית בכיתות מודרניות. מטרת הלימודים במרכז להשכלה פיננסית הינה להקנות לסטודנט את רמת הביטחון וההבנה הדרושות על מנת לקבל החלטות פיננסיות המבוססות על ידע ומידע.

שיא ברוקר

שיא ברוקר - הינה מכללה עם מרצים מקצועיים ואנליסטים, המלמדים קורסים המותאמים לכל רמות הלימוד. הקורסים מותאמים לסוחרים מתחילים, לברוקרים מייצגים ולמנהלי תיקי השעות.

מכללת ברוקר טופ

מכללת ברוקר טופ - אתר ברוקר טופ מקיים שיתופי פעולה עם מספר חברות מובילות בתחום שוק ההון. כמו כן, ברוקר טופ מטפחת קשרי עבודה עם מכללות, מרכזי השכלה, בתי השקעות ובנקים מובילים. האתר נותן מענה לסוחרים ואנשי שוק הון.

טופס הצעה עבור לימודי שוק ההון

לימודי שוק ההון
מכללת מגמות

מכללת מגמות - למכללת מגמות ותק של 20 שנה בתחום לימודי שוק ההון, ובמהלך פעילותה הכשירה למעלה מחמישים אלף בוגרים. המכללה מציעה מגוון רחב של קורסים בתחום הפיננסי ושוק ההון, דוגמת: ניהול ההון האישי, השקעות ומכשירי השקעה נוספים.

מכללת Cash Flow

מכללת Cash Flow - נוסדה בשנת 2003 ע"י שי באטון ואיציק מדינה, חברי ילדות ואנשי שוק הון מנוסים, כקהילת אינטרנט שעיקר פעילותה סבב פורומים ודיונים פיננסיים. בשנת 2004 נפתח המרכז הראשי של המכללה בהרצליה, אשר כעת ממוקם בתל אביב.