כלי משכנתא
כלים נוספים

פריסת משכנתא הינו תהליך בו משנים את גובה ההחזר החודשי של הלוואת המשכנתא זאת באמצעות שינוי תקופת החזר המשכנתא. תהליך זה משרת בעיקר לווים בעלי קשיים בהחזר המשכנתא ועל מנת להמשיך לשלם את המשכנתא עליהם להקטין את ההחזר החודשי וכפועל יוצא מכך להאריך את תקופה המשכנתא ולגרור אותה לאורך תקופה ארוכה יותר ובעלות גבוהה יותר. לא תמיד הבנק למשכנתאות יאשר את שינוי התנאים הבנק יבחן מחדש את יכולת ההחזר החודשי ואת אחוז ההלוואה מערך השוק של הנכס הממושכן.

איך מבוצעת פריסת משכנתא פריסת משכנתא הינה תהליך שמחולק לשני שלבים השלב הראשון הינו פירעון המשכנתא הקיימת. זאת באמצעות השלב השני בוא הלווים נוטלים משכנתא חדשה בעלת החזר חודשי נמוך ביחס למשכנתא שהוחזרה. באמצעות הכסף שמתקבל מהמשכנתא החדשה מחזירים לבנק למשכנתאות את הלוואת המשכנתא הקיימת. כדאי לשקול לבצע פריסת משכנתא בתקופה בה הריבית במשק יורד כך יהיה ניתן להקטין את ההחזר החודשי תוך הארכה מינימלית את תקופת החזר המשכנתא וזאת תוך ניצול ירידת הריבית על המשכנתאות.

היכן מבצעים פריסת משכנתא?

ניתן לבצע פריסת משכנתא בכל בנק לאו דווקא בבנק שבו נלקחה המשכנתא לראשונה. כאן אתר פיננסים בא לשירותך, באמצעות האתר ניתן למלא טופס פריסת משכנתא פשוט וקצר, פרטי הטופס ישלחו לבנקים למשכנתאות ואלו יחזרו אליך עם הצעה מתאימה לפריסת משכנתא. השירות אינו בחינם וללא כל התחייבות.

האם למחזר את המשכנתא שלי פורומים ובלוגים למשכנתא המשכנתא הראשונה שלי

טופס הצעה עבור משכנתא

משכנתא