סוגי הלוואות
כלים נוספים
מימון ישיר מידע אודות:

מימון ישיר

חברת מימון ישיר מקבוצת ביטוח ישיר הינה חברת אשראי חוץ בנקאי אשר מעניקה הלוואת לכלל הצרכנים, תוך התמחות בהלוואות למימון רכישת רכבי יד שנייה ורכבים חדשים. החברה מציעה מגוון מסלולי מימון לרכישת רכב חדש או משומש, וכן שירותיים ייחודים באמצעותם היא מעניקה מענה נרחב ופתרונות משלימים לצרכיהם הפיננסים של לקוחות הקבוצה.

תחומי פעילות מימון ישיר:

מתן מענה כולל בתחום האשראי הצרכני למימון רכישת כלי רכב בישראל (Car Equity Loans). פיתוח חבילות של פתרונות מימוניים וביטוחיים במגוון מסלולים ייחודיים, שווים לכל נפש. מימון כלי הרכב בעסקה המבוססת על תשלום חודשי קבוע. חתירה לחיסכון בזמן יקר ובהוצאות לקוחותינו, תוך שמירה על ערכי קבוצת ביטוח ישיר. יצירת שיתופי פעולה עם חברות מובילות בתחומים משלימים.

מימון ישיר - שיתופי פעולה:

מימון ישיר יוזמת שיתופי פעולה חדשים עם שחקנים מובילים בענף הרכב, כגון יבואני רכב, סוכנויות למכירת כלי רכב, מגרשי רכבים, חברות השכרה וליסינג וכן מכוני בדיקה ורישוי. באמצעות שיתופי פעולה אלו, מיצבה עצמה מימון ישיר כספק המימון הבלעדי של החברות הבולטות בענף הרכב, ובעקבות כך נהנים לקוחות מימון ישיר ממסלולי רכישה מהירים, עד 60 תשלומים במימון הרכב, הטבות קבועות ומשתנות ואיכות שירות ברמה הגבוהה ביותר.

מימון ישיר- פעילות ייחודית :

שירות חדשני וייחודי של מימון ישיר הוא סיוע במציאת הרכב המתאים ביותר ללקוח בעזרת צוות מיוחד שהוקם בחברה לצורך כך. הצוות פועל בתיאום עם כלל המגרשים העובדים בשיתוף פעולה עם מימון ישיר, לשם איתור הרכב המותאם ביותר לבחירתו האישית של כל לקוח. מלבד האפשרות לקבלת מימון עבור רכישת רכב ממגרש, מימון ישיר מפעילה מערך שירותים המאפשר קבלת הלוואות לרכישת רכב מאדם פרטי בנוחות ובמהירות מרבית. מימון ישיר מבית ביטוח ישיר מקפידה על שמירה על עקרונות הפשטות והנוחות שבתהליך קבלת ההלואה ורכישת הרכב, ללא בירוקרטיה רבה וללא צורך להגיע למשרד או סוכן כלשהו.

מסלולי מימון רכב של מימון ישיר של קבוצת ביטוח ישיר:

חברת מימון ישיר מבית ביטוח ישיר מציעה מגוון מסלולי מימון לרכישת רכב חדש או משומש. כל המסלולים כוללים בסופו של דבר קבלת הלוואה והחזרה על פני תקופה מסוימת, כאשר תנאי ההלוואה הם על פי בחירת הלקוח והגדרות של החברה לגבי סוג הרכב ושוויו.

המסלולים העיקריים של מימון ישיר לרכישת רכב:

שלם כפי יכולתך: הלקוח בוחר את גובה המקדמה שהוא מוכן לשלם ואת גובה ההחזר החודשי האידיאלי עבורו, מתוך טווח מוגדר כמובן ובכל נקבעים חודשי ההחזר ותוספות הריבית/הצמדה. מימון רכב בתשלומים: הלקוח קובע את סכום המקדמה שהוא יכול לשלם ואת מספר חודשי ההחזר וכך נקבע עבורו גובה ההחזר החודשי עבור הרכב.

החזר חודשי של 999 ש"ח: משלמים מקדמה ואת יתר הסכום מקבלים מחברת מימון ישיר, כאשר שווי הרכב קובע את גובה המקדמה הראשונית ואת מספר חודשי ההחזר כך שההחזר החודשי יהיה תמיד 999 ₪. מלבד מסלולי מימון אלו, מעמידה מימון ישיר ללקוחותיה מגוון רחב של הלוואות גמישות המותאמות לכל לקוח בהתאם לצרכיו הפרטניים, והכל בתהליך נוח פשוט ומהיר !

טופס הצעה עבור הלוואות

הלוואות
קבוצת ישראכרט כלל מימון אישי לאומי קארד כאל