חברות לייעוץ משכנתא

להלן רשימת חברות לייעוץ משכנתאות הפועלים בישראל

בחירת משכנתא הינה הליך מורכב בעל משמעות כספית אשר נפרסת לאורך תקופה ארוכה. את תהליך זה מלוות חברות ייעוץ משכנתאות אובייקטיביות אשר מסייעות לנוטל המשכנתא לבצע בחירה נכונה אשר תחסוך לו כסף לאורך זמן.
באמצעות אתר פיננסים, ניתן לקבל 4 הצעות מחברות ייעוץ בחינם וללא כל התחייבות, מאל את טופס וקבל מספר הצעות עוד היום.

בנקים למשכנתאות
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור משכנתא
חברות לייעוץ משכנתא
כיצד זה עובד

יועצי משכנתאות הינם גופים עצמאיים ובלתי תלויים אשר מקבלים תשלום מהלווה בגין השירותים שלהם באיתור המשכנתא האופטימלית. יועץ המשכנתאות,MORTGAGE BROKERS, מתכנן את תמהיל ההלוואה בהתאם לצרכים הספציפיים של הלווה.

כלי משכנתא
מחשבון משכנתא
בנקים למשכנתאות
ריבית משכנתא
מיטב יועצמי משכנתא

מיטב יועצי משכנתא - ליווי מקצועי על ידי Mortgage Brokers מתחילת ועד תום ההליך. שירות זה יתרום לכם בקבלת החלטה שקולה ועניינית , לרכישת בית חלומותכם. מיטב מספקת ייעוץ משכנתא לכל אורך הדרך, ומספקת פתרונות על ידי טובי המומחים למשכנתאות.

פסגה משכנתאות

פסגה משכנתאות - בפסגה מתחייבים לסייע בקבלת משכנתא גם אם נתקלתם בתשובה שלילית מהבנק ומתחייבים לתת לכם שירות מקצועי עד שתהיו מרוצים. לא קיבלתם משכנתא- לא תשלמו בגין השירות.

אגם משכנתאות

אגם משכנתאות - מציעים לכם להצטייד באיש מקצועי משופשף שיסביר לכם איך לקבל את ההלוואה החשובה, אשר תלווה אתכם למשך לפחות עשרים השנים הבאות, כי המשכנתא שלך היא העסק שלנו.

אתגר משכנתאות

עמית למשכנתא - בחברת עמית למשכנתא מבנים שמשכנתא היא ההוצאה החשובה בחיים. אצלנו יספקו להם מגוון עצות וסיוע בבחירת המסלול שיחסוך לכם בהוצאות על ידי מגוון המומחים בכלכלה ופיננסים, שייעוץ משכנתאות היא המומחיות שלהם.

עמית למשכנתא

אתגר משכנתאות - חברת המשכנתאות משכן ביצועים פיננסים מציעה עזרה מקצועית וליווי תהליך נטילת המשכנתא. יועצי המשכנתאות בחברה מתעדכנים בכל הנוגע למשכנתאות מול הבנקים, חברת אתגר מספקת שירות אובייקטיבי לחלוטין שיסייע לכם לקבל החלטות נכונות באופן אישי ומהימן.