מסלולי השקעה
מידע למשקיע
מידע אודות פעילים בית השקעות מידע אודות:

פעילים ניהול תיקי השקעות

חברה, שנוסדה בשנת 1987, הינה חברה בת בבעלות מלאה של בנק הפועלים, ומתמחה בניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים, חברות ציבוריות ופרטיות, מלכ"רים, חברות ממשלתיות, רשויות מקומיות, קיבוצים ועוד.
פעילים כפופה לפיקוח רשות ני"ע, בנק ישראל וביקורת הפנים שנערכת ע"י מבקר בנק הפועלים. החברה מבוטחת בביטוח אחריות מקצועית בהתאם לדרישות החוק.
חברת פעילים מתמחה בניהול תיקי השקעות בלבד ואינה יצרנית של מוצרים פיננסיים כדוגמת קרנות נאמנות או תעודות סל, כמו-כן אינה משמשת חתם בהנפקות. עובדה זו, מאפשרת למנהלי ההשקעות בפעילים לנהל את תיקי ההשקעות עבור לקוחותיה באופן אובייקטיבי ובלתי תלוי.
פעילים מנהלת תיקי השקעות בהיקף של כ- 16.5 מיליארד ₪ עבור כ- 7000 לקוחות.

מובילים את פעילים:

יו"ר הדירקטוריון - גב' חנה פרי זן, מומחית לשוק ההון, כיהנה בתפקידה האחרון כמשנה למנכ"ל בנק הפועלים.

מנכ"ל - גב' רבקה אלגריסי - בעלת תואר שני בכלכלה ומינהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. מילאה שורה של תפקידים בכירים בקבוצת בנק הפועלים בתחומי ההשקעות והמחקר.

כלכלן ראשי - מר יורם גבאי, מומחה בעל שם בתחומי המאקרו- כלכלה ושוק ההון, לשעבר הממונה על הכנסות המדינה באוצר וחבר ועדת טרכטנברג.מלאו טופס והשוו הצעות מבתי השקעות מובילים

השקעות

החמישייה הפותחת:

תיקי ההשקעות בפעילים מנוהלים בחמישה דסקים מקצועיים.

דסק פרטי:

מתמחה בניהול השקעות עבור לקוחות פרטיים. הדסק מתמקד בניהול תיקים באמצעות השקעה ישירה בניירות ערך בארץ ובעולם. הדסק מנהל תיקי השקעות שהיקפם 450 אלף ₪ ומעלה, תוך התאמה אישית של תיקי השקעות ללקוחות, בהתאם לרמת הסיכון שנבחרה על ידי כל לקוח ובהתאם לצרכיו הפיננסיים.

דסק חו"ל:

מנהל תיקי השקעות בינלאומיים בהיקף של 120 אלף דולר ומעלה. דסק חו"ל מציע גישה אובייקטיבית למוצרים הגלובליים המתקדמים ביותר, דוגמת קרנות נאמנות זרות, ותעודות ETF. באמצעות הקשר הישיר לגורמים בחו"ל והידע הגלובלי של מנהלי ההשקעות בוחרת חברת פעילים עבור לקוחותיה את המוצרים הספציפיים הטובים בתחומם. הדסק מאגד בתוכו מנהלי תיקים מיומנים אשר חלקם עבדו בפירמות בינלאומיות מובילות.

תיק חו"ל במוצרים עוקבי מדד: מספק מענה מקצועי לניהול השקעות בחו"ל באמצעות תיק המורכב ממוצרים עוקבי מדד (ETF) וקרנות זרות וזאת בהיקף השקעה של החל מ - 50 אלף דולר.

דסק תעודות סל:

פעילים שמה דגש על פיתוח הכלים המתקדמים ביותר עבור לקוחותינו. לכן, אנו גאים על היותנו החלוצים בהשקת דסק חדשני וראשון מסוגו המתמקד בניהול השקעות באמצעות תעודות סל. היקף ההשקעה בתיק תעודות הסל הינו 200 אלף שקל ומעלה וניתן לבחור מבין מגוון מסלולים, הנעים בין אפס חשיפה למניות ועד לתעודות סל החשופות ב - 100% למדדי המניות השונים. חשוב לציין שפעילים אינה מנפיקה תעודות סל משל עצמה, אלא בוררת ומשקיעה עבור לקוחותיה בתעודות הסל המתאימות ביותר ללקוחותיה, כאשר הבחירה נעשית באמצעות מודל תמחור אנליטי שפותח בחברה. לפיכך, מובטחת אובייקטיביות מלאה בבחירת ההרכב המתאים של תעודות הסל, זאת על-פי צרכיו המשתנים של כל לקוח ולקוח.

דסק פלטינום:

מיועד ללקוחות בעלי היקף השקעה של 4 מיליון ₪ ומעלה. צוות הדסק מתמחה ב"תפירת חליפה אקסקלוסיבית", המשלבת ראייה כוללת המותאמת למאפייניהם הפיננסיים של לקוחות פלטינום. לקוחות הדסק נהנים משירות אישי וצמוד הכולל פגישות תקופתיות עם מנהל התיק ומנהל הדסק.

דסק מוסדי:

בפעילים קיימת מומחיות של למעלה מ - 25 שנים בניהול תיקי השקעות עבור לקוחות מוסדיים, במדיניות ההשקעות המותאמת לכל אחד ואחד מלקוחותינו, לרבות הליכי בקרה מובנים ומתקדמים. צוות הדסק, מתמחה בבנייה ובניהול של תיקים אופטימאליים המותאמים לצרכים הפיננסיים הייחודיים של כל לקוח ולקוח. כחלק ממעטפת השירות הייחודית ללקוחות הדסק, במידת הצורך מנהלי ההשקעות בדסק ונציגים נוספים מהנהלת החברה משתתפים בוועדות השקעה אותם מקיימים הלקוחות.

יתרונות ניהול תיק השקעות בפעילים

ניהול אובייקטיבי ובלתי תלוי

פעילים עוסקת אך ורק בניהול תיקי השקעות, והיא אינה יצרנית של מוצרים פיננסיים כדוגמת קרנות נאמנות או תעודות סל וכן אינה משמשת כחתם בהנפקות. עובדה זו, מאפשרת למנהלי ההשקעות בפעילים לבחור את המוצרים הפיננסיים האיכותיים ביותר, ולנהל את תיקי ההשקעות עבור לקוחותיה באופן אובייקטיבי ובלתי תלוי.

תהליך קבלת החלטות השקעה מובנה ומסודר

החברה מקפידה על תהליך קבלת החלטות השקעה שיטתי ומושכל במסגרתו מתקבלות החלטות השקעה המיושמות בתיקי ההשקעות של הלקוחות. מחלקת המחקר של החברה תומכת בכלל החלטות ההשקעה המתבצעות.

ביקורת פנימית וחיצונית

פעילים כפופה לביקורת הפנימית של בנק הפועלים, כמו גם לפיקוח של הרשות לניירות ערך ובנושאים מסוימים גם לפיקוח של בנק ישראל.

מכוונות ללקוח

בפעילים שמים את הלקוחות במקום הראשון ולכן חשוב לנו לתת דגש להתאמת השרות הניתן ללקוחותינו לציפיות ולצרכים הספציפיים של כל לקוח. תפיסת עולם זו באה לידי ביטוי בחזונה של החברה שנדבך מרכזי בו הוא "להיות שותפה מועדפת בהשגת מטרותיו הכלכליות של הלקוח". לקוחות החברה זוכים לקבל מעטפת שירות יוזמת, בהתאם למבנה תיק ההשקעות והעדפותיו של כל לקוח. כחלק ממעטפת השירות, מותאם לכל לקוח יועץ השקעות בכיר אשר מעדכנו באופן ייזום אודות המגמות בשווקים הפיננסיים ובחינת התאמתו של תיק ההשקעות לצרכיו הספציפיים.

חזרה לדף בתי השקעות

פעילים ניהול תיקי השקעות

מנחם בגין 11, רמת גן
טלפון: 3161*
אתר אינטרנט: www.peilim.co.il

איפקס בית השקעות הדס מרכנתיל הפניקס