תוכניות חיסכון בבנקים

מחפש תכנית חיסכון? זה המקום המאגד עבורך רשימה של מספר פקדונות המוצעים על-ידי הבנקים השונים.

אתר פיננסים מקבץ עבורך רשימת תוכניות חיסכון ופיקדונות, המוצעים על-ידי מספר מהבנקים המסחריים הפועלים בישראל. האתר מאפשר לך לקבל הצעות מחיר עבור פתיחת פקדון או תכנית חיסכון, באחת מתוכניות החיסכון המופיעות מטה.

יש לבחון כל תכנית ולבדוק האם התנאים המוצעים מתאימים לכם ומה מתאים לכיסכם.

סוגי תוכניות חיסכון
השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי מצד הגולשים.
טופס הצעה עבור תכניות חיסכון
תוכניות חיסכון בבנקים
מהו השירות?

באמצעות אתר פיננסים ניתן לקבל הצעות מגופים פיננסים (בנקים ובתי השקעות) למגוון מסלולים כמו משכנתא, הלוואה, מימון לרכב, תוכנית חיסכון ועוד.

בטופס למעלה בחר במסלול הרצוי לך, הגופים הפיננסים יחזרו אליך וכך תוכל לבצע השוואת הצעות לניהול כספך. השירות הינו בחינם וללא התחייבות.

כלים פיננסים
השקעות
משכנתא
קופות גמל
הלוואה
מסחר במט"ח
קרן פנסיה
מסחר עצמאי
חיסכון
כלים למשקיע
מנהלי קופות גמל
מילון מונחים פיננסים וביטוח
בתי השקעות
בנקים למשכנתאות
חברות ביטוח
חברות מסחר במט"ח
רשימת קרנות פנסיה
,מזרחי טפחות

פיקדון פיטנגו - פיקדון בן שנתיים, המוצע בבנק מזרחי טפחות. ניתן לפתוח תכנית זו דרך הבנקאי, באינטרנט או בעזרת המוקד הטלפוני של הבנק. למפקידים מ 30,000 ₪

בנק ירושליים

פיקדון פר"ח - פיקדון לתקופה שבין שנה לשנתיים. הפיקדון מוצע על-ידי בנק ירושלים. ניתן לפתוח פיקדון זה במידה ותועבר הכנסה חודשית במועד קבוע לבנק. לפתיחת הפיקדון יש לגשת לסניף.

בנק דיסקונט

חיסכון מונדיאל - חיסכון זה, מוצע מטעם בנק דיסקונט ותקופתו היא מיום ההפקדה עד שנת 2014. ניתן לפתוח את הפיקדון מסכום של כ-500 ₪. סכום הריבית מותנה בתדירות ההפקדה לפיקדון. לפתיחת החיסכון יש לפנות דרך הטלבנק או לסניפי הבנק.

בנק אגוד

פיקדון סל המטבעות לשנה - זהו פיקדון המוצע על-ידי בנק אגוד, לתקופה בת שנה אחת. את פתיחת הפיקדון ניתן לבצע בעת הפקדה חד פעמית של כ15,000 ₪, בסניף. הריבית קבועה. מוצמדת לשער החליפים של הדולר האוסטרלי, של הלירה הטורקית ושל הריאל הברזילאי.

בנק מזרחי טפחות

פיקדון ליצ'י - הנו פיקדון שקלי מדורג ומבוטח ל-4 שנים, אשר מציע בנק מזרחי טפלות. בפיקדון זה, כל יגדל אחוז הריבית. ניתן לפוח פיקדון זה דרך המקוד הטלפוני או בפנייה לסניף. פיקדון זה מוצע למפקידים של כ- 10,000 ₪.

פיקדון צמוד מדד

פיקדון צמוד מדד - פיקדון זה מוצע על-ידי מרבית הבנקים בישראל. כל בנק מציע תנאי ריבית שנוספים על הצמדת הפיקדון למדד. סכומי ההפקדה הראשוניים משתנים מבנק לבנק וכך גם תקופת הפיקדון.

בפיקדון שקלי

פיקדון שקלי - הנו פיקדון שהמטבע המופקד בו הינו שקל חדש. ישנם סוגים שונים של פיקדונות שקליים המוצעים על-ידי הבנקים.

בנק מזרחי טפחות פיקדון דובדבן - פיקדון המעניק תשואה חודשית, קבועה מראש, המופקדת לחשבון העובר ושל של המשקיע. מיועדת למשקיעים מ50,00 ₪ ומעלה.
בנק מזרחי טפחות

פיקדון רימונים - הינו פיקדון שנתי נזיל המוצע על ידיי בנק מזרחי טפחות, ומוצע לכל סכום הפקדה. הריבית משתנה בהתאם לסכום ההפקדה, וניתן למשוך כל חודש סכום אשר אינו עולה על שלושים אחוזים מסך כל הפיקדון.

בנק מזרחי טפחות

פיקדון קוקוס בנק מזרחי טפחות משיק פיקדון קוקוס - פיקדון לטווח הארוך, עם רווח כפול וקבוע מראש. מדובר על תשואה כפולה מערך הפיקדון, דהיינו מאה אחוז מהפיקדון. קוקוס מוצע ללקוחות כל הבנקים, אשר ישקיעו את כספיהם לתקופה בת 13 שנים.