מסלולי השקעה
מידע למשקיע
סיגמא בית השקעות מידע אודות:

סיגמא בית השקעות

קבוצת סיגמא הינה קבוצה פרטית ותיקה הפועלת משנת 1992 והיא מהמובילות בשוק ההון הישראלי. הקבוצה מנהלת תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ומוסדיים וכן מגוון של קרנות נאמנות ייחודיות, וכל זאת בשירות אישי ומקצועי כאשר כספי הלקוח מנוהלים בסניף הבנק על פי בחירתו ונוחיותו של הלקוח.

קבוצת סיגמא נוסדה ומנוהלת על ידי פרופ' דן גלאי על הצוות המקצועי של סיגמא נמנים מנהלי השקעות וכלכלנים בעלי ניסיון רב בשוק ההון בניהולו הפעיל של פרופ' דן גלאי, אשר מתווה את מדיניות ההשקעות של החברה. סיגמא מאפשרת השגת תשואות אטרקטיביות, תוך שמירה על רמת סיכון נמוכה וכל זאת בהתאמה לצרכי הלקוח.

שירות אישי

יחס ושירות אישיים חרוטים על דיגלה של משפחת סיגמא. אנשי סיגמא נמצאים בקשר אישי, חם ושוטף עם כל לקוחות החברה. לקוחותינו מתעדכנים באופן קבוע על האירועים בשוק ההון בארץ ובעולם, ובמתרחש בתיקיהם המנוהלים באמצעות ה"עידכון השבועי" הידוע של סיגמא וכן באמצעות שיחות טלפון ופגישות. כל אחד ואחד מעובדי סיגמא הוכשר למתן שרות חוויתי וייחודי ללקוחות חברה.

רבים מלקוחות סיגמא מפקידים בידיה את ניהולו של ההון האישי שלהם מזה למעלה מעשור.

פרופ' דן גלאי

פרופ' דן גלאי, מבכירי הכלכלנים בישראל ומומחה עולמי בתחום ניהול סיכונים, הנדסה פיננסית ונגזרים (אופציות). זוכה פרס פומרנץ היוקרתי מטעם בורסת הנגזרים של Chicago ויועץ לגופים פיננסיים בינלאומיים וישראליים מהשורה הראשונה, כמו למשל קרן המטבע הבינלאומית. פרופ' גלאי הוביל את "יבוא" ופיתוח אופציות המעו"ף הנסחרות כיום בבורסה של תל אביב.

מלאו טופס והשוו הצעות מבתי השקעות מובילים

השקעות

ניהול תיקי השקעות

סיגמא מנהלת את תיקי לקוחותיה בשיטות מתקדמות המבוססות על כלים ומודלים ייחודיים שפותחו על ידה. מטרתם של כלים ומודלים אלה היא להשיג תשואה עודפת ואטרקטיבית תוך שמירה על רמת סיכון נמוכה במיוחד. בין הכלים הבולטים בהם עושה סיגמא שימוש ניתן למנות את כלי ה"צילינדר דינמי" המאפשר הגנה דינמית על תיק מניתי או מט"חי כנגד ירידות חדות של השוק, ומודל ה"מק"מ מתוחכם" המאפשר להשיג תשואה עודפת משמעותית גם על השקעות סולידיות על ידי שימוש במרכיב הריבית על ההשקעה בלבד.

חזרה לדף בתי השקעות

סיגמא בית השקעות

רחוב אבא הלל סילבר 14א' ,רמת גן, 52506
טלפון: 03-6138218 | פקס: 03-6138219
דואר אלקטרוני: infos@sigma-pcm.co.il
אתר אינטרנט: www.sigma-pcm.co.il

אי.בי.אי. בית השקעות דש ניירות ערך והשקעות הדס מרכנתיל אנליסט אפסילון בית השקעות אלומות ספרינט בית השקעות