אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

הקדמה הטכנולוגית הגיעה גם לתחומי המסחר העצמאי והפיננסים, במאמר הבא נעמוד על פירוש המונח מסחר אוטומטי, או מסחר אלגוריתמי, מהם מאפייניו ויתרונותיו של מסחר זה, וכיצד ניתן לייעל את שיטות המסחר בעקבות שימוש אוטומטי.

מה זה מסחר אוטומטי

מסחר אוטומטי, כשמו כן הוא, שכן, מדובר בתכנה ממוחשבת, המאפשרת לסוחר לנווט ולהתכוונן לכל פעולה פיננסית און ליין. באמצעות תכנת המחשב המתקדמת הזו, ניתן לקבל את כל המידע אודות המט"ח, שוק ההון והבורסה, ולהישאר עם היד על הדופק.מכונה גם מסחר אלגוריתמי, היות והתכנה מכילה אלגוריתם המאגד את כל המידע הרלוונטי לצורכי מסחר מהימן, מהיר וזמין לגולש הסוחר.

יתרונות המסחר האוטומטי

נדמה כי כל מומחה מסחר עצמאי בבורסה יראה לנכון להמליץ בחום על שימוש במסחר אוטומטי, המותאם במיוחד לסוחרים עצמאיים המבקשים לנהל את השקעותיהם על הצד הטוב ביותר, ולחסוך זמן ומשאבים רבים. חיסכון בזמן הוא אולי היתרון הבולט בשימוש בתכנת מחשב אוטומטית, כיוון שאין צורך לשבת מול הצג ולבחון כל פעולה, התכנה מתוכנתת לבצע הפקדות ופעולות בשם הסוחר, ומתנהלות בכוחות עצמן, על פי הגדרות קבועות מראש, ומתעדכנות בזמן אמת. כמו כן, המימד האנושי, וחסרונו הגדול, דהיינו, חישוב כל סיכון ותחימת והגבלת מאפייני המסחר, בטל ומבוטל, ולכן מזעור הנזקים האנושיים האפשריים, הוא יתרון נוסף. זאת ועוד, כל שיקול שאינו ענייני וכלכלי אינו נלקח בחשבון, כך שניתן לנהל מספר השקעות ולסחור בו זמנית מול מספר חברות, באופן השקול ביותר.

קבלת הצעות למסחר אוטומטי

בעקבות התפתחות הטכנולוגיה והשתלבותה בעולם הפיננסי, ניתן למצוא מגוון תכנות מסחר אוטומטיות, העומדות לרשות הסוחר העצמאי בבורסה או במט"ח. על מנת לבחור את האלגוריתם הטוב ביותר מומלץ לערוך השוואת מחירים למסחר אוטומטי. באמצעות מילוי טופס קצר בעמוד זה תוכלו לקבל, תוך דקות ספורות בלבד, ארבע הצעות מחיר מנציגי חברות פיננסיות, המציעות מסחר אוטומטי מהמתקדם ביותר. מלאו את הטופס, קבלו הצעות ובחרו את ההצעה הטובה עבורכם, מבלי לבזבז זמן וכסף.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי
מסחר בבורסה און ליין אלגו טריידינג העברת פעילות ניירות ערך לבתי השקעות התחרות על הברוקר