אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

כיצד ניתן לסחור בבורסה בצרפת

ניתן לנהל מסחר בבורסה בצרפת על ידי פנייה ישירה לבית השקעות ישראלי. בית ההשקעות יצור קשר עם חבר בורסה מהבורסה הצרפתית, אשר יבצע את בקשתו של המשקיע הישראלי שהועברה על ידי בית ההשקעות.

מה היא הבורסה המרכזית של צרפת?

מרכז המסחר בבורסה בצרפת הינו בבורסת פריז. המדד הנסחר בבורסת פריז הינו מדד CAC 40. כאשר מנהלים מסחר בבורסה בצרפת, משקיעים פעמיים, פעם במניה או המניות שנרכשו ופעם במטבע הצרפתי (האיורו). ההשקעה במטבע הצרפתי נובעת מכך שבכדי לאפשר לכסף ישראלי לרכוש מניות בחו"ל יש להמירו לכסף הנסחר במקרה הזה לאיורו. במידה ששער האיורו יתחזק מול השקל, יושג רווח מהשינוי בשער ההמרה. אם שער ההמרה ירד, ירשם הפסד.

מסחר בבורסה בצרפת

יתרונות של מסחר בבורסה בצרפת

לניהול מסחר בבורסה בצרפת מספר יתרונות. ראשית באצמעות פיזור ההשקעה בבורסות שונות ניתן להשיג יציבות רבה יותר וביטחון רב יותר לכסף המושקע. בבורסה הצרפתית נסחרות חברות בינלאומיות גדולות וידועות בעולם כולו. ניתן לראות משקיעים ממדינות שונות פרט לצרפת המשקיעים בלמעלה משליש החברות הנסחרות בקאק 40.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי

חסרונות של מסחר בבורסה בצרפת

לא כל החברות הנכלולת בקאק 40 מוכרות לשוק הישראלי, חוסר הכירות יכול להקשות על קבלת החלטות שקולות ומחושבות. בנוסף תנודות ממשלתיות וחברתיות במדינה יכולות להשפיע על המסחר בבורסה המקומית, על כן מומלץ לפזר את ההשקעה בין מספר מדינות שונות, בכדי להעלות את אחוז יציבות ההשקעה.

השוואה עבור מסחר בבורסה הצרפתית

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בדף זה, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה בצרפת. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

מסחר בבורסה באנגליה מסחר בבורסה האמריקאית מסחר בבורסה באנגליה