אפשרויות מסחר
כלים למשקיע

כיצד ניתן לסחור בבורסה באנגליה

ניתן לפתוח מסחר בבורסה באנגליה באמצעות פניה לבית השקעות מקומי. בית ההשקעות פונה אל חבר בורסה בבורסה באנגליה אשר יבצע בפועל את בקשותיו של המשקיע הישראלי.

מה היא הבורסה המרכזית של אנגליה?

מרכז המסחר בבורסה באנגליה ממוקם בלונדון, הבורסה המרכזית ביותר היא London Stock Exchange . בבורסה בלונדון נסחר מדד הפוסטי 100 המאגד את 100 החברות החזקות בבריטניה. ניתן גם להשקיע במדדים נוספים כגון מדד הפוטסי 250, מדד הפוטסי 300 ומדדים נוספים. בורסה נוספת בלונדון היא ה AIM.

מסחר בבורסה באנגליה

יתרונות של מסחר בבורסה באנגליה

לניהול מסחר בבורסה באנגליה מספר יתרונות. ראשית, פיזור ההשקעת הכסף במדינות שונות מעלה את רמת האיזון של המסחר ומקטינה את אחוז הסיכויים להפסיד. שנית, כאשר רוכשים מטבע סל, המשקיע במדד עצמו, כלומר בפוטסי 100, בעצם משקיעים ב100 חברות מובילות, כך שההסתברות לרווח גדלה יותר משום שהינה מפוזרת על יותר חברות. חשוב לזכור שכשאר מנהלים מסחר בבורסה באנגליה, בעצם סוחרים במטבע זר, בפאונד. לצורך מסחר זה, מתבצעת המרת שקלים לפאונדים. במידה והמניה עולה, הרווח הוא בפאנוד, במידה ועלה שער הפאונד מול השקל נרשם רווח כפול, גם במטבע החוץ וגם במניה.

טופס הצעה עבור מסחר עצמאי

מסחר עצמאי

חסרונות של מסחר בבורסה באנגליה

לעיתים תנודות מסחר בבורסה מושפעות מהמצב החברתי במדינה, במידה של חוסר יציבות מדינית ובטחונית, המסחר עלול להיפגע. על כן מומלץ להשקיע במספר בורסות ולא לנהל מסחר בבורסה באנגליה בלבד.

השוואה עבור מסחר בבורסה באנגליה

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בדף זה, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה באנגליה. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

מסחר בבורסה בגרמניה מסחר בבורסה בסין מסחר בבורסה ביפן